Alacakaranlık 1

-

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1

Alacakaranlık 1
SİTE PUANI : 7.8
Alacakaranlık 1 7.8 / 10 184 kullanıcı oyu.
 • Süre: 117 Dk.
 • Vizyon: 2008
 • Ülke: ABD
 • İzlenme: 105427
 • Favori: 14
 • İMDB: 5.2
 • Kalite: 1080P
 • Dublaj
Annesiyle birlikte Phoenix'te yaşayan güzel ama hırpani, sevimli ama içe kapanık ergen kız Isabelle Swan, hayata karşı isyanları oynayan bir gençtir. Bella, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine, babasının yanına Washington'ın Fork kasabasına taşınır.

Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan gizemli, genç bir adamdır. Aslında çok farklı bir hayat tarzına sahip olan Edward, uzun süreden beri vampir kimliklerini saklamış olan bir aileye mensuptur. En az kendisi kadar tuhaf ebeveynleri, insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden mazbut bir hayat sürme gayesindeki efendi vampirlerdir.

Yeni başladığı okulunda tanıştığı Edward'a karşı tuhaf bir çekim hisseden Bella, bir süre sonra Edward'ın vampir olduğunu öğrenmesine rağmen ondan vazgeçemez. İkili arasında tehlikeli ve tutkulu bir ilişki başlayacaktır.
 Tür: Dram, Romantik
 Film Etiketleri:
 1. 2012
  Alacakaranlık Efsanesi son filmi Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 ile sona eriyor. Önceki 4 filmiyle fırtılar koparan Alacakaranlık Efsanesi aynı adlı kitaptan uyarlanmıştı.....
  ULTRA HD İZLE
  • Dram, Romantik
  Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2
  2011
  Alacakaranlık serisi 4. filmi Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 ile devam ediyor. Bella karakterini canlandıran Kristen Stewart'ın bir vampire karşı yaşadığı tutkulu aşkını kon...
  ULTRA HD İZLE
  • Dram, Romantik
  Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
  2010
  Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay çok eleştiri almıştı. Fakat serinin 3. filmi Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma, hayranları tarafından çok beğenildi ve serinin en iyi filmi olarak yorumland...
  ULTRA HD İZLE
  • Dram, Romantik
  Alacakaranlık Efsanesi 3: Tutulma
  2009
  Alacakaranlık serisi tüm dünyada fırtınalar koparınca, bir yıl sonra izlemekte olduğunuz Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay filmi çekildi. Bella bu filmde de vampirlerle olan bağlantısın...
  ULTRA HD İZLE
  • Dram, Romantik
  Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay
 1. Alacakaranlık 1
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
edward 30 Kasım 2017, Perşembe
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
edward bellanın düşüncelerini okuyamazken yani bellaya kimsenin özel gücü işlemiyoken nasıl jasper bellanın duygularını kontrol etti (alice in hediye sahnesinde) hata !
Avatar
Üye
  cimilovsky 04 Temmuz 2018, Çarşamba
Hayret! Film yorumsuz kalmış? 2009 yılının fırtına filmiydi.

Gençler ve aşıklar için mükemmel bir film. (şimdiki gençler bu tarz filmlerden hoşlanmıyor galiba)

“Aşkın gözü kördür” derler. Bir romandan, filme uyarlanan güzel bir aşk hikâyesine, Vampir, Kurt Adam ve İnsan faktörü eklenerek farklı bir tarzda, filme imza atılmış.

Biraz ağır bir temposu olmasına rağmen, bu üçleme içinde birbirine aşık olan gençlerin verdiği mücadeleyi, görsel efektlerle birlikte, bir hayal dünyası içinde; dram, duygusallık ve kıskançlık filme güzel bir şekilde yansıtılmış.

Kristen Stewart’ın güzelliği ve oyunculuğu ile göz doldurmuş.