Derin Darbe

-

Deep Impact

Derin Darbe
SİTE PUANI : 8.3
Derin Darbe 8.3 / 10 34 kullanıcı oyu.
  • Süre: 120 Dk.
  • Vizyon: 1998
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 34497
  • Favori: 5
  • İMDB: 6.1
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Lise öğrencisi ve amatör bir astronom olan Leo Biederman, Virginia'da yaptığı bir gözlem sırasında gökyüzünde daha önce görmediği ilginç bir nesnenin dünyaya yaklaşmakta olduğunu fark eder. Bu nesnenin masum olmadığını ve rotasını dünyaya çeviren bir kuyruklu yıldız olduğunu anladığında, Marcus Wolf isimli bir astronoma haber verir. Wolf neler olup bittiğini insanlara haber verecekken bir araba kazasında yaşamını yitirir. Yaklaşmakta olan tehlike için harekete geçen bilimadamları yıldızı durdurmak zorundadır.

Dünyanın sonu yaklaşmakta ve tüm insanlık çaresizce beklemektedir. Zamana karşı verilen mücadele, insanların mutlak ölüme karşı verdiği tepkiler yanında önemini yitirmektedir. Dönemin ses getiren yapıtlarından biri olan Derin Darbe, sinemada sıkça karşılaştığımız 'kıyamet' temasını çarpıcı bir üslupla işliyor…
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
metin 11 Ocak 2016, Pazartesi
güzel bir seyirlik... vakit geçirmek için bire bir...
Avatar
Üye
  Raaki 13 Mart 2017, Pazartesi
Mutlaka izlenmesi gereken bir film bilim kurgunun doruk noktalarında çekilmiş olan bu film senaryo yönünden de gerçeklik den fazla uzakta değil.
Avatar
Üye
  express 27 Kasım 2019, Çarşamba
Çok güzel bir film, başından sonuna kadar hiç sıkılmadan izledim. Ben buna benzer bir film daha izlemiştim ’’Armegeddon’’ diye. İzlemeyenler varsa onuda tavsiye ederim.
Avatar
Üye
  EngelsizBiri 10 Haziran 2021, Perşembe
Harika Bir Site
Avatar
Üye
  416266 06 Kasım 2021, Cumartesi
yıl 2021 hala sıkılmadan zevkle izlenebilen filmlerden biri o zaman bile başkana ne soracagını önceden söylüyormuşsun
Avatar
Ziyaretçi
muhammet kaya 10 Şubat 2022, Perşembe
günümüzün kıyamet seneryolu filmlerinden çok daha başarılı. seneryo ve oyuncu seçimi de en az film kadar iyi. filmi seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim. bakacak olan arkadaşlara iyi seyirler.