Gizemli Gerçek

-

Secret In Their Eyes

Gizemli Gerçek
SİTE PUANI : 8.3
Gizemli Gerçek 8.3 / 10 9 kullanıcı oyu.
  • Süre: 111 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 17330
  • Favori: 4
  • İMDB: 6.2
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Bölge Savcılığı dedektifi Jessica Cobb (Julia Roberts), FBI dedektifi Ray Kasten (Chiwetel Ejiofor) ve Bölge Savcısı Yardımcısı Claire Sloan (Nicole Kidman) kendi alanlarının yükselen isimleridir ve tümü 11 Eylül saldırıları sonrası Los Angeles merkezli terörle mücadele timine seçilmişlerdir.

Ray ve Jess bir cinayeti araştırmakla görevlendirilirler ve olay mahalline gittiklerinde akıl almaz bir manzara ile karşılaşırlar: Maktul, Jess'in kızı Caroline'dır! Ray ve Jess, katili bulup adalete teslim etmek için Claire ile iş birliği yapar. Fakat şüpheli, tanık koruma programında olan ve serbest bırakılmış bir federal tanık çıkar…

Aradan 13 yıl geçer, hepsi yaşama normal bir şekilde devam etmeye çalışsa da, üçünün de iyileşmeyen derin yaraları vardır. Ray, olaya dair yeni bir ipucu ortaya çıkarınca Los Angeles'a döner ve Claire'i dosyayı yeniden açmak için ikna etmeye çalışır.

Bu süreçte Jess'in hayatı, resmen durmuş gibidir. Üstelik Ray'in Claire'e duyduğu ilgi yeniden alevlenir. Katilin peşine kendi yöntemleriyle düşmek için güç birliği yapacaklardır…
 Tür: Gerilim, Gizem
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Yasemin 21 Nisan 2016, Perşembe
Şaşırtıcı finaliyle etkileyici bir film.
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet ua 22 Nisan 2016, Cuma
Sitenizin ana sayfa akışında güncel filmleri koyarsanız sitenizin kaliteside artar fakat görüyorum her gün seri filmler,aynı aktörlerin seri filmleri ve güncelliğini yitirmiş filmler var. Her yeni koyduğunuz filmi diğer siteler gibi ana sayfada sırayla yayınlarsanız çok daha iyi olur.
Teşekkürler..
Avatar
Ziyaretçi
ben 22 Nisan 2016, Cuma
zaman kaybı
Avatar
Ziyaretçi
Admin 22 Nisan 2016, Cuma
Yukarıda yapım yılına göre sıralabiliyor filmler. Ordan 2016'ya tıklarsanız yeni çıkan filmler listelenir. Ana sayfyada eski filmleri görmenizin sebebi eski filmleri güncellememiz. Güncellenen filmleri öne çekiyoruz.
Avatar
Ziyaretçi
erdal er 01 Ocak 2017, Pazar
nicole kidmanı filan toplamışlar ama fıs
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet 03 Aralık 2019, Salı
Dağ fare doğurmuş....