Keskin Nişancı

-

American Sniper

Keskin Nişancı
SİTE PUANI : 7.6
Keskin Nişancı 7.6 / 10 32 kullanıcı oyu.
  • Süre: 134 Dk.
  • Vizyon: 2014
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 26818
  • Favori: 7
  • İMDB: 7.4
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Cesur bir asker olarak tanınan Chris Kyle, yoğun savaş ortamının hüküm sürdüğü Irak’a silah arkadaşlarını korumak için gönderilir. Kyle gerçekten keskin bir nişancıdır ve isabetli atışlarıyla savaş alanında pek çok hayatı kurtarır. Cephede adeta bir efsaneye dönüşür.

Ama şöhreti çok geçmeden düşman hatlarında da yayılınca, bu sefer kendisi hedef haline gelecektir... Öte yandan, her ne kadar profesyonel bir asker de olsa zihni, Amerika'da evde bıraktıklarıyla meşguldür…
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Mükremin 19 Mayıs 2015, Salı
Dikkat ağır Amerikan propagandası içerir.

Film sanatsal olarak çok güzel. Bir Amerikan Keskin nişancısının hayatını izleyeceksiniz. Bir keskin nişancı filminde olması gereken ne varsa koymuşlar. Ama tabi her zamanki gibi klasik kahraman Amerikan askeri vurgusu yapmayı da ihmal etmemişler.
Avatar
Ziyaretçi
prens 27 Mayıs 2015, Çarşamba
Film çok etkileyici fena etki yapıyo
Avatar
Üye
  Raskolnikov 21 Mart 2017, Salı
Aksiyon macera severler için güzel bir film. Irak savaşının bir yüzünü ABD kendi açısından değerlendiriyor. İzlerken mahvedilen hayatlar, çocukluklar, şehirler, kendi askerleri aileleri ve daha birçok şeyi. İzlerken çok şeyi görebiliyorsunuz. Çok gerçekçi ve gerilim dolu sahneleri var. Tavsiye ederim.
Avatar
Ziyaretçi
ERHAN 27 Mayıs 2017, Cumartesi
Askeri filmler arasında üstlerde yer alacak bir film. Genelde çatışma ve aksiyon ağırlıklı kıt senaryolar sebebiyle düşük puanlandırma yapılır bu tarz filmlerde. Ancak burada Psikolojik ve ruhsal durumlar öyle işlenmişlerki kendinizi filmin içinde buluyorsunuz. Ailecek de rahatlıkla izlenebilir. Admin emeğine sağlık yorumlarla destek olmaya çalışacağız.
Avatar
Üye
  Samsunspor 04 Ağustos 2017, Cuma
Film kaliteli .Ama bu filmden sonra da kapıdaki düşman filmini kesinlikle izleyin.Çünkü bu filmden 2 gömlek üstün pişman olmazsınız.Tabi savaş filmlerine ilgi duyuyorsanız.
Avatar
Üye
  cimilovsky 19 Mayıs 2018, Cumartesi
Her şeyden önce,
“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” nız Kutlu Olsun…
Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu,
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e ve Silah Arkadaşlarına
Sonsuz, Sevgi, Saygı ve Şükranlarımı Sunarım.

Efsane oyuncu, Clint Eastwood’un yönetmen koltuğunda olduğu, 6 dalda Oscar’a aday gösterilen, gerçek bir yaşam öyküsünden alınıp senaryolaştırılan film, savaşın acımasız yüzünü bir kez daha ortaya koyuyor.
Parçalanan hayatlar, kadın ve çocukların acımasız bir oyuna sürüklenmesi, ya öleceksin ya öldüreceksin mantığı altında, aksiyon, gerilim, hüzün ve adrenalin dolu sahnelerin olduğu filmde, duygulu anlar da yaşayacaksınız.
Evet, bu filmden sonra 2001 yılı yapımı, “https://izleorg4.org/kapidaki-dusman.html” filmini izlemenizi bende tavsiye ediyorum.
Avatar
Üye
  KekoPanda 16 Ağustos 2019, Cuma
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
Filmin sonu kötü olmuş
Avatar
Üye
  Dogukan55 01 Mart 2020, Pazar
Ateş ateş ateş film dehşet