Kızılmaske

-

The Phantom

Kızılmaske
SİTE PUANI : 8.1
Kızılmaske 8.1 / 10 29 kullanıcı oyu.
  • Süre: 100 Dk.
  • Vizyon: 1996
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 24266
  • Favori: 3
  • İMDB: 4.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
1936 yılında Lee Falk tarafından yaratılan bu çizgi roman kahramanının sinema uyarlamasında kahramanımız Kızılmaske, Bengalle adasının vahşi ormanlarında Moğollar tarafından korunan efsanevi üç sihirli taşı ele geçirmeye çalışan gangsterlerle mücadele ediyor…
 Tür: Aksiyon, Macera
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
salih karakoç 13 Nisan 2016, Çarşamba
değerli arkadaşlar kızılmaske afişinde olan videoyu yüklerseniz memnun olurum. şu anda yüklü olan video 1996 yılına ait kızılmaske değil. yüklü video iki bölümden oluşuyor 2. bölüm yok.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 14 Nisan 2016, Perşembe
Güncellendi.
Avatar
Ziyaretçi
salih karakoç 06 Temmuz 2016, Çarşamba
1080p bluray kalitesinde daha önce yabancı sitelerden indirdiğim bu filmin türkçe ses dosyasını bulamamıştım. bu filmi sitenize en güzel yakışır şekilde yükleyip bizlere hediye ettiğiniz için çok teşekkür ederim. sağolun dostlar şu anda türkiye'nin en çok sevilen ve izlenen kaliteli film sitesi olduğunuzu bilmenizi isterim. mümkünse yabancı tatlı sert (ses dosyasını bulamadım) karateci kız (karateci çocuk seri filmin sonu-türkçe ses dosyasını buladım.) zindan ve ejderha serisi, muhteşem yedili (western) 3 ve 4. seri filmi (1080p bluray kalite filmlerini indirdim. ses dosyası uymadı. 1 ve 2. filmlerin ses dosyaları uydu) sitenize yükleyebilirseniz memnun olurum. yaşım 63 olduğu için eski filmleri ve özellikle western filmleri çok seviyorum. şu anda 70'in üzerinde 1080p 30 adette 720p kalitede western (yabancı sitelerden indirdiğim ve ses dosyası yüklediğim) türçe dublaj film arşivim var. Jean Reno-Jean Van Damme-Jet li ve diğer aksiyon filmleri aktörlerin özellikle 1080p kaliteli filmlerini (şu anda sitenizdeki filmler bende mevcut fakat birçok 1080p kaliteli filmlerin türkçe ses dosyalarını bulamadığım için istedğim film arşivlerini oluşturamadım. bu saydıklarımı temin edip sitenizde yayınlayabilirseniz benim gibi (film hobisi alışkanlığı olan) binlerce kaliteli film izlemek isteyen izleyicilerinizi sevindirebilirsiniz. isteğimi yerine getiremeseniz bile bu kadar uzun mesajımı okumanız bile benim için yeterlidir. çok teşekkür eder bayramınızı kutlarım.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 06 Temmuz 2016, Çarşamba
Sevgili Salih amca, yoğunluktan dolayı istek film alma şansımız yok malesef. Ama sana müjdeli bir haber veereyim. Sözünü ettiğin filmlerden biri yeniden çekiliyor. "Muhteşem Yedili" Eylül'de vizyona giriyor. Başrolde de Denzel Washington var.

İyi bayramlar
Avatar
Üye
  ridvanim 06 Aralık 2016, Salı
mükemmel klasiklerden
Avatar
Üye
  SenolBekar 04 Nisan 2022, Pazartesi
Tipik kahraman aksiyon filmi ancak bugün için zayıf kalıyor. Nostalji sevenler için izlenebilecek bir film.
Avatar
Üye
  Teknisyen 19 Nisan 2022, Salı
Günümüz bilgisayar efektlerine karşı biraz zayıf kalsa da yinede manzaraları ve aksiyonu için izlenir.