Köstebek

-

The Insider

Köstebek
SİTE PUANI : 8.9
Köstebek 8.9 / 10 10 kullanıcı oyu.
  • Süre: 157 Dk.
  • Vizyon: 1999
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 21172
  • Favori: 8
  • İMDB: 7.9
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Çok güçlü bir sigara şirketinin yönetim kurulu üyeleri, şirketin araştırma bölümünün başkanı Jeffrey Wigand'ın şirket uygulamaları konusunda kendileriyle aynı fikirde olmadığını fark edince onu görevinden alırlar ve şirketten kovarlar.

İşten çıkarılmasına rağmen şirketin, insanların sağlığı ile oynayan politikalarını eleştirmekten çekinmeyen Jeffrey'nin önüne çıkan engeller, beklediğinden de ağır olacaktır. Sessiz kalmaması halinde ailesinin başına gelecekler konusunda uyarılan Jeffrey, tüm bu tehditlere rağmen olanları açıklamaktan vazgeçmez.

Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan '60 Dakika' adlı programının yapımcısı olan araştırmacı gazeteci Lowell Bergman, durumla yakından ilgilenir ve Jeffrey'yi programında konuk etmek ister. Fakat kapitalist düzenin sivri çarkları ve medya dünyasının menfaatleri el ele verecek ve hiç hesapta olmayan olaylar yaşanacaktır.
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Toxic Waste 19 Nisan 2015, Pazar
Gelişmenin sadece ekonominin kalkınması demek olmadığını bu film bize gayet net anlatıyor.. Amerikayı gelişmiş bir ülke yapan yeri geldiğinde öz eleştirinin kıyasıya yapılabildiğini net bir şekilde anlatmış.. Büyük usta alpaçino meslek ahlakı ve prensipleri uğruna kariyerini yok etme pahasına her türlü riski alabildiğini gösteren mükemmel bir filim.. bizim sözde gazetecilerimize kapak olsun
Avatar
Ziyaretçi
konuralp 01 Mayıs 2016, Pazar
Filmi mükemmel olarak nitelendirmek asla abartı olmaz. Senaryo çok iyi ve sürükleyici. Toplumun ortak yaralarına tuz basan bir film olması gerçekten takdire şayan. Ortaya konulan oyunculuklar öyle her filmde karşılaşabileceğiniz cinsten değil. Mükemmelin de ötesinde.
Özetle, bu filmi izlemeden ölmeyin.
Ayrıca site hakkında yorum yapmam gerekirse, tek kelimeyle 'olağanüstü' yönetime çok teşekkür ederim.
Avatar
Ziyaretçi
İBRAHİM ŞİMŞEK 14 Mayıs 2017, Pazar
Üzerimde derin etki bırakan bir film.Filmde eroitizm,şiddet,aksiyon yok ama soluksuz izliyorsunuz.Site yöneticisine kaliteli filmlerinden dolayı teşekkür ederim.
Avatar
Üye
  carl 08 Mayıs 2022, Pazar
harika bir film mutlaka izleyin