Şok Edici Finaliyle Akıllara Durgunluk Veren 50 Film

Şok Edici Finaliyle Akıllara Durgunluk Veren 50 Film

İzlediğimiz bir filmin akılda kalmasını sağlayan şey, çoğu kez adeta şok etkisi yaratan finalleridir. En olmayacak ihtimalin gerçekleşmesi, izleyicide büyük şaşkınlık yaratır. Senaristlerin sıkça uyguladığı “şok edici final” taktiği genellikle beklenen başarıya ulaşıyor. Bu konuda oldukça başarılı olan ve sürpriz finalleri ile izleyicide şok etkisi yaratan 50 başarılı filmi listeledik...
2016
Detay
Elizabeth Sloane, ne pahasına olursa olsun kazanmaya çalışan hırslı bir lobicidir. Silah kontrol yasasını geçirmek üzere harekete geçen Miss Sloane, silah sahibi olabilmek için özgeçmiş bildirimi yapılmasını zorunlu hale getirmek için bir kampanya başlatır.

Ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Karşısında güçlü ve tehlikeli silah lobisi vardır ve bu uğurda kariyerini ve hatta daha fazlasını riske atmak zorunda kalacaktır...
ULTRA HD İZLE
50
Miss Sloane
2017
Detay
Uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişi, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindedir. Bu görevli ekip, Mars'ta ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, beklenmedik sonuçlar almaya başlar çünkü buldukları bu hayat formu, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir.

Daniel Espinosa'nın yönettiği filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimlerin yer alıyor.
ULTRA HD İZLE
49
Hayat
2006
Detay
Köstebek, Massachusetts Eyalet Polisi'nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston'da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello'nun (Jack Nicholson) egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir.

Güney Boston'da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan'a (Leonardo DiCaprio), Costello'nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello'nun güvenini kazanmaya çalışırken, "Güney Yakası"nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan (Matt Damon) da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Üstlerinin bilmediği şey, Colin'in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır.

Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar…

Filmin 4’ü Oscar olmak üzere, toplam 81 farklı ödülü bulunuyor.
ULTRA HD İZLE
48
Köstebek
2005
Detay
Dedektif Quentin Conners (Jason Statham), bir rehine kurtarma operasyonunda kaza ile bir rehineyi vurduğu için açığa alınır.

Aradan aylar geçer ve bu kez şehrin en büyük bankası soyulma girişimiyle karşı karşıya kalır. Bir grup yüzleri maskeli teröristler bir bankaya girerler. Herkesi rehin alırlar. Emniyet hemen bankanın etrafını kuşatır ve pazarlıkar başlar. Teröristlerin lideri pazarlığa yanaşmaz. Çünkü sadece tek bir polisle görüşebileceğini ve onun olay yerine gelmesini ister. O polis açığa alınan Quentin Conners'ın ta kendisidir.

Quentin'e derhal rozeti iade edilir ve göreve çağrılır. Olay yerine gelen Quentin, teröristlerle pazarlıklara başlar. Fakat olay yerindeki bir başka dedektif operasyon kararı alır ve özel tim içeri girer. Çıkan arbedede teröristler kaçmayı başarır.

Ancak ne var ki, teröristler bankadan hiçbir şey çalmamışlardır. Peki neden? Bankaya kredili mevduat hesabı açmaya gelmediklerine göre bir planları olmalı…

Zekice kurgulanmış bir senayo ve finalde parçaları birleşen yapbozlar… Bu türde beyin yakan bir film arıyorsanız, Chaos filmini izlemelisiniz…
ULTRA HD İZLE
47
Kaos
2001
Detay
John Nash genç yaşında oyun terorisi üzerine geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir.

Bir süre sonra, kripto konusunda çalışmalar yapan gizli bir istihbarat birimi Nash’e bir iş teklifinde bulunur. Bu teklif Nash’in hayatını değiştirecektir…

Toplam 4 Oscar ödüllü bir başyapıt izlemeye hazır olun.
ULTRA HD İZLE
46
Akıl Oyunları
1999
Detay
Amerikan Rüyası’nın en büyük taşlamalarından biri olan filmde orta sınıf bir Amerikan ailesinin içinde bulunduğu çöküntü ve dağılmayı konu alır.

Lester, kızıyla ve orta yaş bunalımındaki karısıyla iletişim kurmakta başarısızlığa uğrayan, rutinlerle dolu yaşamından tiksinerek yaşlanan bir babadır. İşini bırakıp zamanını hiç yapmadığı gibi değerlendirmeye başlayarak yeniden genç hissetmeye çalışırken, henüz onaltı yaşındaki kızının, güzeller güzeli arkadaşı Angela ile arasında tuhaf bir cinsel gerilim doğar.

Bu ilişki kızı ve karısıyla arasındaki zaten kopuk olan bağı koparacak, her bir aile ferdini farklı kaderlere sürükleyecektir…

Ünlü İngiliz yönetmen Sam Mendes’in 5 Oscar’lı filmi, güçlü görselliği ve Kevin Spacey performansıyla göz kamaştırıyor...
ULTRA HD İZLE
45
Amerikan Güzeli
2006
Detay
Kısaca Deja Vu olarak bilinen olayın, rahatsız edici gizemini herkes bir şekilde deneyimlemiştir. Birisiyle yeni tanıştığınızda sanki onu yollardır tanıyormuş gibi bir hisse kapılırsınız. Veya herhangi bir yere ilk defa gittiğiniz halde sanki orada daha önce bulunmuş gibi hissedersiniz. Kısacası Deja Vu adı verilen duyguyu bilmeyen yoktur denilebilir.

Peki, ya bu tuhaf ve tüyler ürpertici duygu aslında geçmişten gönderilen bir uyarıysa… Veya bilinmeyen geleceğe dair ipuçlarını barındırıyorsa…

Bir suç olayını araştırmakta olan ATF ajanı Doug Carlin (Denzel Washington), New Orleans'taki bir feribota konulan bombayla meydana gelen büyük patlamanın ardından kanıt toplaması için çağrılır. İnsanların beyninin içindeki "deja vu"ların herşeyden daha güçlü olduğunu keşfeder. Bu da, yüzlerce masum insanın hayatını kurtarmak için beyninin en derin dönemeçlerinde bir yolculuğa çıkmasına yol açar..
ULTRA HD İZLE
44
Deja Vu
1998
Detay
John Murdoch, bir sabah nasıl geldiğini bilmediği yabancı bir otel odasında uyanır ve vahşice işlenmiş cinayetlerin katili olarak arandığını fark eder. Hafızasını kaybetmiş olduğu için cinayetleri işleyip işlemediğini dahi hatırlıyamamaktadır.

Dedektif Burmstead tarafından aranan Murdoch, gerçekte kim olduğunu öğrenmek ve karşılaştığı bu korkunç bilmeceyi çözmek için büyük bir mücadeleye başlar.

Yeraltında yaşayan garip canlılarla karşılaştığında olayı çözmeye çok yaklaşmıştır. 'The Strangers' olarak tanımlanan, zamanı durdurma ve dünyanın fiziksel yapısını değiştirme gücüne sahip olan bu yaratıklar, direkt olarak insan beynine hakim olabilmekte ve olayları istedikleri şekilde yönlendirebilmektedirler.

Bu yaratıkların bir şekilde yok edilmesi gerekmektedir ve bunu yapabilecek tek kişi de Murdoch’tır. Esrarengiz Dr. Schreber’in yardımı ve kendi anıları sayesinde kendisiyle ve yaşadığı dünyayla ilgili korkutucu gerçeklere ulaşacaktır.

Alex Proyas’ın 90 sonlarında çektiği Dark City, türevleri arasında kendine çabuk yer edinmeyi başarmış başarılı bir bilim-kurgu filmidir…
ULTRA HD İZLE
43
Karanlık Şehir
2007
Detay
Çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilen filmin öyküsü 60 yıllık bir süreye yayılır. 1935 yılında henüz 13 yaşında çaylak bir yazar olan Briony Tallis (Saoirse Ronan) ve ailesi, görkemli malikanelerinde zengin ve seçkin bir yaşam sürmektedirler.

Yılın en sıcak gününde Briony’nin keskin hayalgücünü ateşleyecek bir gelişme yaşanır. Evin hizmetçisinin eğitimli oğlu Robbie Turner (James McAvoy), Briony’nin inatçı ve dikbaşlı ablası Cecilia’ya (Keira Knightley) kur yapmaktadır. Robbie, Cecilia’nın da benzer duygular hissettiğini ummaktadır. İkisi arasındaki ilişkinin alev alması için tek bir kıvılcım yeter. Ancak olaya tanıklık eden küçük Briony’nin de gizliden gizliye Robbie’ye ilgisi olduğu için öfkeye kapılır ve hayal gücünü çalıştırarak Robbie’yi işlemediği bir tecavüzden suçlayacak kadar ileri gider.

Cecilia ile Robbie artık birbirlerini sevdiklerini açıklamışlardır ama Robbie tecavüz iddiasıyla tutuklanır. Mahkemede Briony’nin de yalancı tanıklık yapmasıyla üçünün hayatı sonsuza kadar değişecektir.

Briony sonraki yıllarda çocukken işlediği günah için affedilmenin yolunu aramaya devam eder. Sonunda müthiş cüretkar hayal gücünün de yardımıyla günahının kefaretini ödemenin çaresini bularak kalıcı sevginin gücüne eşlik eden anlayışlılığa ulaşmayı başaracaktır.
ULTRA HD İZLE
42
Kefaret
2006
Detay
Slevin, kelimenin sözlük anlamında bir kaybedendir. Neden? Çünkü sevgilisi kendisini çok kötü boynuzlamıştır. Bu yetmez, zira evinden atılır. Tüm bunlar yeterli olmamıştır ki bu defa da kimliğini bir hırsıza kaptırır.

İşte; suç dünyasında da aslında hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Slevin bu gerçeği pahalıya ödeyecektir. Pişmiş tavuğun başına gelenlerinden daha berbat musibetler başına peydah olunca Slevin, Los Angeles'ın bunalımlarından bir süre de olsa uzak durabilmek için New Yorklu arkadaşı Nick Fisher'dan dairesinin anahtarını ödünç alır. Oysa ki New York terk ettiğinden çok daha belalı bir şehirdir.

Bir dönem ortak, ancak nihayet düşman olan iki mafya babası; Patron ve Haham, Büyük Elma'yı ikiye bölmüş ve suç dünyasını parsellemişlerdir. Ancak oğlunun intikamını almaya niyetli olan Patron, Haham'ın oğlunu öldürtmek için bir kiralık katil tutar. Katilin planı daha da basittir. Patron'a borçlu birini bul, adamı öldürt. En kolay yem Nick Fisher'dan başkası değildir. Zavallı Slevin'ın başı bir kez daha derde girecektir.
ULTRA HD İZLE
41
Şanslı Slevin
1995
Detay
Dünyada insanlığın yok olmasına yetecek derecede tehlikeli olan bir virüs yaklaşık beş milyar kişinin ölümüne yol açmıştır. Geriye kalan az sayıdaki insan yer altlarına kurdukları barınaklarda yaşamlarını sürdürebilmektedirler.

Bu esnada virüsün yok olması için bir çözüm yolu bulan insanlar, zamanda geriye gidebilecekleri bir zaman makinesi yaparlar. İlk test sürüşü içinse eski bir mahkum olan James Cole gönüllü olur.

James kendisini yedi yıl geride, bir akıl hastanesinde bulur. Akıl hastanesi gibi bir ortamda gelecekten geldiğini ve misyonunu anlattığında ise gerçek anlamda akıl hastası etiketi yemesine neden olur…

12 Maymun, zamanda yolculuk temalı filmlerin arasında en önemli olanlardan biri. Terry Gilliam imzalı filmin başrollerinde Bruce Willis ve Brad Pitt gibi ünlü isimler var.
ULTRA HD İZLE
40
12 Maymun
2000
Detay
Tüm yolcuların hayatlarını kaybettiği büyük tren kazasından kurtulabilen tek kişi David Dunn olur. İşin daha da ilginç yanı Dunn'ın tek bir çizik bile almadan bu kazayı atlatmış olmasıdır.

Bu mucizevi durum tüm insanların ilgisini çeker, en başta da bir çizgi roman müptelası ve koleksiyoncusu olan Elijah Price'ın... Price, David Dunn ile tanışmak ister ve bu amacına ulaştığında ona bu kazayla ve bu gibi kazalardan nasıl kurtulduğuyla ilgili gizemli bir teoriden bahseder. Dunn'a başlarda gerçek dışı gelen bu teori, zamanla kendini keşfetmeye giden yolun ilk adımı olacaktır.
ULTRA HD İZLE
39
Ölümsüz
2013
Detay
Ray Breslin, yüzde yüz güvenli sayılan hapishanelere girerek hapishane açıklarını bularak kaçan bir güvenlik uzmanıdır. Kaçış tecrübelerini bir kitapta toplamıştır.

Son görevinden sonra bir CIA ajanı, Breslin'in şirketini ziyaret eder ve ona kimsenin bilmediği çok güvenlikli bir hapishaneden kaçması için bir iş teklif eder. Breslin teklifi kabul eder. Ancak bu hapishanenin kendi kitabı kullanılarak hazırlandığından haberi yoktur. Breslin bildiği hiçbir planı uygulamayacağı bu hapishanede bir ömür yatmakla karşı karşıya kalır.

Mikael Hafström tarafından yönetilen filmde aksiyon ustaları Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger rol alıyor…
ULTRA HD İZLE
38
Kaçış Planı
2014
Detay
25 yaşında asosyal bir bilgisayar dehası olan Benjamin, çevrimiçi aktiviteleriyle karizmatik hacker Max’in dikkatini çeker ve onun CLAY adlı hacker grubuna katılır.

Gizli tuttukları kimlikleriyle CLAY öyle iyi işler ki, Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir.
ULTRA HD İZLE
37
Ben Kimim?
2015
Detay
Ziyaret, iki küçük kardeşin uzak bir çiflikte yaşayan büyükanne ve büyükbabasının yanına bir haftalığına ziyarete gitmelerinin öyküsünü işliyor.

Çocuklar çiflik evine vardıklarında, büyüklerin son derece rahatsız edici bir olaya dahil olduklarını fark ederler; eve geri dönmeyi istedikleri anda ise kaçma şansları kalmamıştır…
ULTRA HD İZLE
36
Ziyaret
2004
Detay
Evan Treborn, özellikle yoğun strese yaşadığı anlarda baygınlık geçirmektedir. Bunun nedeni ise karanlık geçmişidir. Treborn çocukluğunda cinsel tacizlere maruz kalmış ve kuvvetli psikolojik travmalar yaşamıştır.

Treborn tesadüf eseri zamanda yolculuk yapıp geçmişe dönebildiğini fark eder ve geçmişinin bu bölümlerini silmek için uğraşmaya başlar. Çocukluğuna geri dönmeyi başaran genç adam geçmişini yeniden kurgulamaya başlar…
ULTRA HD İZLE
35
Kelebek Etkisi 1
2006
Detay
Bütçesinin yaklaşık 6 katı hasılat yaparak bir rekora imza atan İnside Man (İçerideki Adam), akıllara durgunluk veren senaryosuyla uzun yıllar konuşuldu.

Denzel Washington, Jodie Foster ve Clive Owen gibi Hollywood starlarının oynadığı film, akıl oyunlarıyla dolu bir soygun girişimini konu alıyor…

Bir bankaya boyacı kılığında giren soyguncular çok geçmeden personeli rehin alırlar. Olay yerine gelen dedektif Keith Frazier (Denzel Washington), soyguncularla pazarlıklara başlar. Fakat bu sıradan bir soygun değildir ve soyguncuların başka planları vardır...
ULTRA HD İZLE
34
İçerideki Adam
2008
Detay
Başrolünde iki kez Akademi Ödülü adayı olan Will Smith’in yer aldığı, geçmişinde peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için tamamen yabancı yedi kişinin hayatlarını kökten değiştirmeye çalışan bir adamın öyküsü geliyor.

Planı hayata geçtiğinde, hiçbir şey onu durduramaz. En azından Ben Thomas böyle düşünmektedir. Ama Ben Thomas’ın asla beklemediği şey, bu yabancılardan birine aşık olması ve aşık olduğu kadının onu değiştirmeye başlaması olacaktır.

İzleyiciyi avucuna alan bir gizem ve şaşırtıcı bir aşk öyküsü sunan Yedi Yaşam; hayat ve ölüm, pişmanlık ve bağışlama, yabancılar ve dostluk, aşk ve kefaret üzerine kışkırtıcı sorular soruyor ve insanların kaderlerini şaşırtıcı biçimde birbirine bağlayan şeyleri takip ediyor.

Her şey yedi isimden oluşan bir listeyle başlıyor: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner ve Emily Posa. Tek ortak noktaları, her birinin bir dönüm noktasına ulaşmış ve umutsuz derecede –maddi, manevi ya da tıbbi—yardıma muhtaç olmalarıdır.

Hiçbiri, Ben’in kefaret planını uygulamak için her birini teker teker seçtiğinden haberdar değildir. Ama hayat dolu bir kalp hastası olan Emily Rosa (Rosarion Dawson), Ben’in olanaksız sandığı bir şey yaparak planın gidişatını değiştirir: Yakınlaştığı Ben’in dünyaya bakışını altüst eder.
ULTRA HD İZLE
33
Yedi Yaşam
2008
Detay
Amerika'nın en prestijli eğitim kurumlarından biri olan MIT’de okuyan Ben Campbell’in gözü daha da yükseklerdedir. Tek düşü Harvard Tıp Fakültesi’nde okumaktır. Okul parasını elde etmek için bursa başvurur, bir yandan da eğitimi için kenara para atar.

Bir gün derste öğretmeni Micky Rosa’nın dikkatini çekince, onun 21 takımına girmeye hak kazanır. Altı kişilik öğrenci takımı kart sayımı konusunda uzmanlaşmıştır ve bu becerilerini kötüye kullanmaya başlamışlardır. Las Vegas’ın kumarhanelerinde milyonlar kazanmaya başlarlar…
ULTRA HD İZLE
32
21
  • IMDb6.8
  • 21 1080P
  • Dublaj
2007
Detay
Ünlü korku romanı yazarı Mike Enslin (John Cusack) sadece kendi gözleriyle gördüğü şeylere inanır. Uyduruk perili evler ve mezarlıklarda geçen doğan üstü olayları kötüleyen bir dizi çok satan kitap yazdıktan sonra Enslin'in hayaletlerden uzak ve yalnız geceleri, yeni projesi için gittiği kötülüğüyle ün salmış Dolphin Otel'in 1408 numaralı odasında kalmaya başladığında değişmeye başlar…

Otel müdürünün (Samuel L. Jackson) uyarılarına karşı koyan yazar, perili olduğu söylenen bu odada yıllardan beri kalan ilk kişidir. Yeni bir liste başı kitabın eli kulağındadır, ama birçok diğer Stephen King kahramanı gibi, öncelikle yaşayabilmek için şeytanlarıyla yüzleşmelidir…
ULTRA HD İZLE
31
1408
2013
Detay
John içi ceset dolu derin bir çukurda uyanır. Nerede olduğunu ve kim olduğunu hatırlayamaz. Hafızasını tamamen kaybetmiştir.

Sağır ve dilsiz bir kadın, ona çukurdan çıkması için yardım eder. Kadının peşinden giden John, bir eve girer. Evde silahlı bir grup insan vardır. Ancak ne var ki; o insanlar da kim olduklarını bilmemektedirler.

Kimsenin birbirine güvenmediği böyle bir ortamda, yavaş yavaş geri gelen hafızalar, grubun birbirlerine şüpheyle bakmasına neden olacaktır…
ULTRA HD İZLE
30
Open Grave
2014
Detay
Sıkı bir bilimkurgu filmi olan Predestination, zamanda seyahat edip olmuş ya da olası olayların önüne geçmeye veya suçluları yakalamaya çalışan bir zamansal ajanın hikayesini konu eder.

Gizli bir serivise bağlı çalışan ajanın son görevi ise; 1975 yılında New York'ta yaptığı bir patlamada 11.000 insanın ölümünden sorumlu olan Fiyasko Bombacısı adlı kişiyi bulup bu patlamanın hiç yaşanmamış olmasını sağlamaktır…

Görevi için 1970 yılına New York'ta bir barda, barmen olarak çalışmaya başlayan ajan, orada “Evlenmemiş Anne” rumuzlu John isimli bir köşe yazarıyla tanışır. Küçük bir bar sohbetiyle başlayan ikilinin sohbeti, gecenin ilerleyen saatlerinde daha da derinleşir…
ULTRA HD İZLE
29
Predestination
2015
Detay
Başrollerinde Anthony Hopkins ve Jeffrey Dean Morgan'ın yer aldığı film; psişik güçleri olduğuna inanılan, ancak artık emekliye ayrılmış Dr. John Clancy (Anthony Hopkins) isimli eski bir doktorun bu güçlerini kullanarak FBI’ın da aradığı bir seri katilin peşine düşmesini konu alıyor…
ULTRA HD İZLE
28
Solace
2011
Detay
Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı Thierry Jonquet'in "Tarantula" isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı.

Yönetmenin 20 yıl sonra Antonio Banderas'la tekrar bir araya geldiği “İçinde Yaşadığım Deri”, kızına tecavüz eden bir adamdan intikam almaya çalışan psikolojisi bozuk bir plastik cerrahın saplantılarını ve hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratmasını konu alıyor…
ULTRA HD İZLE
27
İçinde Yaşadığım Deri
2001
Detay
New York'lu David Aames (Tom Cruise) paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.

Ancak David'in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David'in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır.

David doğum günü verdiği partide, arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia (Penelope Cruz) adlı bir kıza aşık olur. Ancak David'in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata, hem Sofia'yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır.

David bir yandan Sofia'ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihinini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır…

Vanilla Sky, 1997 yapımı İspanyol yapımı “Abre Los Ojos” adlı filmin yeniden çevrimidir. Her iki filmde de Sofia karakterini İspanyol aktris Penelope Cruz canlandırmıştır…
ULTRA HD İZLE
26
Vanilla Sky
2005
Detay
Ünlü bir kumarbaz olan Jake Green (Jason Statham) bir oyun sırasında çıkan kavga sonucu hapse düşer. 14 yıl normal hapis ya da 7 yıl hücre hapsi yatacaktır.

Hücre hapsini seçen Jake; biri dolandırıcı, diğeri de santraç ustası iki kişinin hücreleri arasında kalır. Beraber kaçma planı yaparlar, ancak birgün bu iki kişi Jake’yi almadan kaçarlar.

Hapisten çıkan Jake, birileri tarafından öldürülmek istenmektedir. Onu bu durumdan kurtarabileceğini söyleyen birileri vardır, ancak karşılığında Jake’nin tüm parasını istemektedirler.

Senaryosuyla beyin yakan Revolver filmini anlamak için tekrar tekrar izlemeniz gerekir…
ULTRA HD İZLE
25
Tabanca
1995
Detay
Departmana yeni transfer olmuş David Mills (Brad Pitt) ve yakında emekliye ayrılacak William Somerset (Morgan Freeman) Hıristiyanlık'ın 7 ölümcül günahını işleyenleri kendi yöntemiyle öldüren sadist bir seri katilin peşine düşerler. Dedektifler yedi ölümcül günah ile ilgili işlenen bir seri cinayeti araştırmaktadır.

Filmde geçen olaylar yedi günlük süre içinde olur. Pazartesi günü, kendini ölümüne beslemek zorunda kalan bir adamın cesedini bulurlar, bu "Oburluk"u temsil etmektedir. Ertesi gün ise "Açgözlülük"ü temsil eden zengin bir avukatı katledilmiş vaziyette bulurlar. Her gün yeni bir cinayetle karşılaşan dedektifler, olayın ne kadar içinde olduklarını çok geç anlayacaklardır…

Film, 1996 yılında “en iyi kurgu” dalında Oscar'a aday gösterilmiştir. Gergin performansları, durmaksızın şok eden, etkileyici görsel efektleri ve unutulmaz finaliyle kaçırılmayacak bir şölen…
ULTRA HD İZLE
24
Yedi
2013
Detay
Acı Reçete; Emily’nin (Rooney Mara) psikiyatristinin (Jude Law) kendisine tedavisi için verdiği yeni bir ilacın, hayatını nasıl değiştirdiğini ve eşi ile hayatını ne yönde etkilediğini gerilim türünde anlatan bir filmdir.

Emily (Rooney Mara) ve Martin (Channing Tatum) New York’ta başarılı ve yüksek standartlarda yaşayan bir çifttir. Bir gün borsa yolsuzluğu yüzünden Martin hapse girer. Tabi bu arada yaşam standartları da haliyle düşer ve Emily Manhattan’da ufak bir apartman dairesine taşınır. Dört yıl boyunca kocasının hapisten çıkmasını bekler.

Bu sırada ağır depresyona girer. Emily’nin intihar girişiminden sonra yanına danışman olarak psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law) getirilir. Emily terapi görmeyi ve anti depresan ilaçlar almayı kabul eder. Emily verdiği bu karar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanların hayatını etkileyebileceğinden haberi bile yoktur.
ULTRA HD İZLE
23
Acı Reçete
2013
Detay
Stoker, babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatıyor.

Aile reisinin ölümünden sonra anne ve kızın evine gelen bu amcanın, ailenin düzenini de baştan aşağıya değiştirecektir…
ULTRA HD İZLE
22
Lanetli Kan
2013
Detay
Sanat eserleri konusunda uzman olan Simon tanınmış bir müzayede müdürüdür. Franck adındaki bir gangster ile birlikte milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılır.

Olay esnasında oluşan kargaşada başına korkunç bir darbe alır ve uyandığında tabloyu nereye sakladığı konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ne tehditler ne de işkenceler onun hafızasını geri getirmeyecektir.

Bunun üzerine Franck, Elizabeth isimli bir hipnoz uzmanını tutar. Böylece Simon'un beyninin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır. Seans ilerledikçe geçmişine dönen Simon için geçmişteki tutkularının canlanlanma zamanıdır.

Filmin yönetmenliğini 5 Oscar ödüllü Slumdog Millionaire filmine imza atan Danny Boyle yaparken; başrollerini James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel oynuyor.
ULTRA HD İZLE
21
Trans
2015
Detay
Bölge Savcılığı dedektifi Jessica Cobb (Julia Roberts), FBI dedektifi Ray Kasten (Chiwetel Ejiofor) ve Bölge Savcısı Yardımcısı Claire Sloan (Nicole Kidman) kendi alanlarının yükselen isimleridir ve tümü 11 Eylül saldırıları sonrası Los Angeles merkezli terörle mücadele timine seçilmişlerdir.

Ray ve Jess bir cinayeti araştırmakla görevlendirilirler ve olay mahalline gittiklerinde akıl almaz bir manzara ile karşılaşırlar: Maktul, Jess'in kızı Caroline'dır! Ray ve Jess, katili bulup adalete teslim etmek için Claire ile iş birliği yapar. Fakat şüpheli, tanık koruma programında olan ve serbest bırakılmış bir federal tanık çıkar…

Aradan 13 yıl geçer, hepsi yaşama normal bir şekilde devam etmeye çalışsa da, üçünün de iyileşmeyen derin yaraları vardır. Ray, olaya dair yeni bir ipucu ortaya çıkarınca Los Angeles'a döner ve Claire'i dosyayı yeniden açmak için ikna etmeye çalışır.

Bu süreçte Jess'in hayatı, resmen durmuş gibidir. Üstelik Ray'in Claire'e duyduğu ilgi yeniden alevlenir. Katilin peşine kendi yöntemleriyle düşmek için güç birliği yapacaklardır…
ULTRA HD İZLE
20
Gizemli Gerçek
2000
Detay
Leonard Shelby, ucuz otel odalarında konaklayan ve sadece nakit para kullanan biridir. Şık giysiler giyip, Jaguar marka araba kullanan Leonard, dışarıdan işadamı gibi görünmektedir.

Fakat aslında hayatını karısına tecavüz edip öldüren kişiyi bulmak için adayan biridir. Ne yazık ki Leonard’ın bu yolda ciddi bir engeli vardır: Çok ender rastlanan ve tedavi edilemeyen bir tür hafıza kaybı!

Her ne kadar hayatının 'kaza'dan önceki dönemlerini hatırlayabiliyorsa da, bazen 15 dakika öncesinde nereye gittiğini ve nerede olduğunu bile unutabilmektedir…
ULTRA HD İZLE
19
Akıl Defteri
2010
Detay
Nina (Natalie Portman) çok başarılı bir balerindir. Büyük bir oyun için seçilir. Bu oyunda Nina Siyah Kuğu'yu oynayacaktır. Ancak hocası Beyaz Kuğu'ya çok uygun olmasına rağmen, şehveti simgeleyen Siyah Kuğu için yeterli olmadığını düşünmektedir. Öte yandan Siyah Kuğu rölünü almak isteyen çok ciddi bir rakibi de vardır...

Başrollerde Mila Kunis ve Natalie Portman'ın oynadığı Siyah Kuğu filmi, izleyenleri aşırı derece geriyor...
ULTRA HD İZLE
18
Siyah Kuğu
2003
Detay
David Gale ölüm cezası karşıtlarının en önemli isimlerinden biridir ve idam cezasısının kaldırılması için büyük çaba sarf etmektedir.

Kendisi gibi idama karşı çıkan Constance Harraway adındaki bir kadın, tecavüze uğramış ve vahşice öldürülmüştür. Ancak bu trajik olayın acı tarafı ise, suçun David'in üzerine kalmasıdır.

Gazeteci Elizabeth Bloom ile çok özel bir röportaj yapmayı kabul eden David ona olayı açıkça anlatır. Çok iyi bir haber yakaladığının farkında olan Bloom, onun anlattıklarını dinledikçe olayın başka boyutlarını da öğrenir.

Bu adamın hayatı onun ellerindedir ve bu masum adamı kurtarmak için hemen harekete geçer. David Gale'ın idamına çok az zaman kalmıştır ve çabaları sonuç verip onu kurtarabilecek midir?
ULTRA HD İZLE
17
Ölümle Yaşam Arasında
2013
Detay
Maccachusetts eyaletinin Brockton bölgesinde, Şükran Günü'nü kutlamak için bir araya gelen Dovers ve Birches aileleri her şeyin yolunda gittiği bu yemek esnasında korkunç bir haberle altüst olurlar. Ailelerin iki küçük kızları kaybolmuştur.

Saatler ilerler, ancak kızlar halen daha ortada yoktur ve durum kaçırılmış oldukları gerçeğini kuvvetlendirir. Polise başvursalar da hızlı ve nitelikli bir sonuç alamazlar.

Keller Dover ise bir hayli panik içerisindedir ve polisin çabalarını yetersiz bulup adaleti kendi elleriyle aramaya karar verir. Genç ve başarılı dedektif Loki'den de yardım isteyen genç adam, kendini suçlu ve masumun birbirine karıştığı oldukça şaibeli bir davanın içerisinde bulur…
ULTRA HD İZLE
16
Tutsak
2014
Detay
Kat, annesi ile yaşayan ergenlik çağındaki bir genç kızdır ve her ergen gibi annesiyle sorunlar yaşamaktadır. Annesi Eve çocuğunun büyüdüğünü bir türlü kabullenemez ve bu durum kızını çıldırtır. Kat, bir süre sonra Phil adında bir gençle tanışır. Çok geçmeden sevgili olurlar.

Bir gün evde kimse yokken, Phil'i evine davet eder. Ergenlik çağının da vermiş olduğu heyecanla Phil'e bekaretini verir. Fakat annesinin dengesiz davranışları devam etmektedir ve Phil'e uafktan ufaktan yazmaya başlar. Bu duruma tanıklık eden Kat, annesi ile kavga eder. Annesi bu olaydan sonra ortadan kaybolur. Olay polise intikal eder. Polis tüm araştırmalarına rağmen Eve'nin canlı ya da cansız bedenine ulaşamaz.

Kat, bir gün soruşturmayı yürüten dedektif Scieziesciez'in evine gider. Amacı kayıp annesi hakkında bilgi vermek gibi görünse de, aslında dedektifi baştan çıkarmaya çalışmaktadır. Dedektif Scieziesciez de bu kadar güzel bir kıza karşı koyamaz ve ilişkiye girer. Ancak Scieziesciez'in annesi hakkındaki düşünceleri Kat'in kafasında soru işaretleri oluşturur ve bu soruların cevabını bulmak için yola koyulur...

Heyecan dolu White Bird in a Blizzard (Karda Bir Beyaz Kuş) isimli filmin başrolünde "Şu An Muhteşem"den hatırladığımız Shailene Woodley oynarken, Kat'in annesi Eve karakterini ise ünlü oyuncu Eva Green canlandırıyor...
ULTRA HD İZLE
15
Karda Bir Beyaz Kuş
2015
Detay
Simon (Jason Bateman) ve Robyn (Rebecca Hall) çifti için her şey yolunda gitmektedir. Yeni ve çok güzel bir eve taşınmışlardır, hayatlarından şikayet etmeleri için hiçbir neden yoktur.

Ancak Simon'ın lise arkadaşı olan Gordo (Joel Edgerton) ile karşılaşmaları hayatlarını alt üst edecek bir sürecin başlangıcı olur. İlk başta Gordo'yu tanıyamayan Simon, Gordo'nun gönderdiği pahalı hediyeleri, habersiz ziyaretleri ve tuhaf tavırlarının yardımıyla ortak geçmişlerindeki büyük bir sırrın açığa çıkışına şahit olur. Robyn de bu sırrı öğrendikçe kendi ilişkilerini sorgulama gereği duyacaktır.
ULTRA HD İZLE
14
Geçmişten Gelen
2015
Detay
Ray, Claire ve küçük kızları Zoe ile birlikte bir sığınakta yaşamaktadırlar. “Soluk alanlar” adını verdikleri ne olduğu belirsiz bir şeyden saklanmaktadırlar. Ancak yiyecekleri tükenir ve “soluk alanlar”ın kol gezdiği yukarıya çıkmak zorunda kalırlar.

Bu dakikadan sonra “soluk alanlar” ile, üç kişilik bu aile arasında ölüm kalım savaşı başlar. Sürpriz finaliyle akıllara durgunluk veren Sığınak izleyiciler tarafından çok beğenildi…
ULTRA HD İZLE
13
Sığınak
1996
Detay
Edward Norton’ı bir anda Hollywood’un en parlak genç aktörleri arasına sokan Primal Fear kanlı bir cinayetle başlıyor.

Öldürülen bir rahip, öldürense kilisenin sahip çıktığı kimsesiz bir genç. İyi ama babası gibi sevdiğini iddia ettiği Rahip Rushman’ı neden öldürmüş olabilir ki bu ürkek bakışlı, çekingen ve çelimsiz genç?

Neredeyse bir pop yıldızı kadar ünlü ceza avukatı Martin Vail’in hiç para almadan üstlenmeyi kabul ettiği davada ilk yanıtlanması gereken soru da budur…
ULTRA HD İZLE
12
İlk Korku
2009
Detay
Clyde Shelton (Gerard Butler) eşi ve çocuğu ile mutlu bir hayat süren bir adamdır. Bir gün iki saldırgan, Shelton‘ın evine gelir ve onun gözleri önünde eşi ve çocuğunu öldürür.

Avukat Nick Rice (Jamie Foxx) saldırganlarla bir anlaşma yapmıştır. Mahkeme; saldırganlardan birini ölüm cezasına çarptırırken, diğerine çok az bir ceza verir.

Karardan hiç memnun olmayan Shelton, adaleti kendi elleriyle uygulamaya karar verir. Artık tek bir amacı vardır; bu olayda suçlu gördüğü herkesi birer birer ortadan kaldırmak.
ULTRA HD İZLE
11
Adalet Peşinde
1997
Detay
Tüm hayatını kontrol ederek yaşayan Nicholas Van Orton, engel olunamaz bir kontrolsüzlük ile karşı karşıya gelmek üzeredir. Hayatındaki başarıları, insanlarla ilişkileri ve huzurlu hayatı alacağı bir doğum günü hediyesi ile beraber değişecektir.

Kardeşi Conrad, Nicholas’a bir oyun hazırlar. Bu esrarengiz oyun, bir süre sonra oyun olmaktan çıkacak ve Nicholas’ın tüm kararlarının tamamen gerçek bir şekilde yansıdığı bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir…
ULTRA HD İZLE
10
Oyun
2013
Detay
75 milyon olarak bütçe ile çekilip, 308 milyon dolar hasılat yapmayı başaran Sihirbazlar Çetesi (orj. adı: Now You See Me), soygun filmi denince akla ilk gelen filmlerden biridir. Kadrosunda Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg ve Woody Harrelson gibi ünlü isimlerin rol aldığı film, bir grup çılgın sihirbazın askiyon dolu bir soygun öyküsünü konu alıyor.

Ülkenin en iyi dört sihirbazı J. Daniel, Merritt, Henley ve Jack büyük bir gösteri için bir araya geliyor. Fakat bu sadece bir sihirbazlık gösterisi değil, tarihin en büyük banka soygununun bir parçasıdır.

Ekibimiz onbinlerce kilometre uzaktan, hiç gitmedikleri bir bankayı soyuyorlar. Üstelik bankayı soydukarını açıklamaktan da çekinmiyorlar. Fakat ortada bir delil olmadığı için FBI hiçbir şey yapamıyor. FBI'in en iyi ajanı Dylan ve güzel ortağı Alma, kahramanlarımızın binlerce izleyicinin gözü önünde gösteri yaparken, aynı anda Fransa'daki bir bankayı nasıl soydukarını çözmeye çalışıyor.

Bir yandan da artık eski şöhreti kalmayan eski sihirbaz Thaddeus, kahramanlarımızın bir açığını bulmaya çalışıyor…

Unutmayın; sihirbazlığın ilk kuralı: Odadaki en zeki kişi sen ol...
ULTRA HD İZLE
9
Sihirbazlar Çetesi 1
1994
Detay
Stephen King imzasıyla 7 dalda Oscar adaylığı olan Esaretin Bedeli; genç ve zeki bir bankacı olan Andy Dufresne (Tim Robbins), kendisini aldatan karısını ve O'nun sevgilisini öldürdüğü suçlamasıyla yargılanmaktadır. Tüm itirazlarına rağmen suçsuz olduğuna mahkemeyi inandıramaz ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

Andy cezasını çekmek üzere Shawshank Hapishanesi'ne götürülür. Burası hayatında görmediği kadar kötü bir yerdir. Burada bir çok hakaret ve saldırıya maruz kalacaktır. Andy tüm başına gelenlere rağmen hayata pozitif bakmayı bilen bir adamdır. Bu bakış açısıyla kendine bir çok dost edinir ve zamanla hapishanede sevilen biri olur.

En iyi arkadaşı ise Red (Morgan Freeman) olmuştur. Red hapishane hayatında Andy'e bir çok konuda yardımcı olur. Andy ise Red'in hayata bakış açısını tamamen değiştirecektir.
ULTRA HD İZLE
8
Esaretin Bedeli
2006
Detay
Robert Angier, sevgili eşi Julia McCullough ve Alfred Borden hem arkadaştırlar hem de bir sihirbazın asistanlarıdırlar. Bir gösteri esnasında Julia ölünce Robert, onun ölümünden Alfred’i suçlar ve birbirlerine düşman olurlar.

Zaman içinde ikisi de hem ünlü olurlar, hem de rakip sihirbazlara dönüşerek birbirlerinin sahne üstünde performansını sabote etmeye kalkışırlar. Alfred başarılı bir hile yapınca Robert, rakibinin sırrını çözmek konusunu takıntı halinde getirir ve trajik olaylar birbirini kovalar.
ULTRA HD İZLE
7
Prestij
2010
Detay
Adli polis Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve yeni ortağı Chuck Aule (Mark Ruffalo) çok sayıda cinayet işlemiş zeki bir kadın katilin kaçmanın imkansız olduğu Aschecliffe Hastanesi'ndeki son derece güvenlikli bir odadan esrarengiz bir biçimde kayboluşunu araştırmak üzere Zindan Adası'na çağrılırlar. Bu adada araştırma yapan psikiyatrlar ve tehlikeli psikopat hastalar bulunmaktadır. Bu ürkütücü ortamda hiçbir şey göründüğü gibi değildir...

Üstlerine bir kasırga yaklaşırken soruşturmada hızla ilerler. Ancak fırtına yaklaştıkça her biri diğerinden daha heyecan ve dehşet uyandırıcı şüphe ve gizemler kat kat artar. Karanlık komplolar, korkunç tıbbi deneyler, bastırıcı zihin kontrolü, gizli koğuşlara dair ipuçları ve söylentiler, hatta belki doğaüstü güçlere dair bir ipucu vardır; ama kanıt bulunamamaktadır.

Hastane sakinlerinin korkunç eylemleri ve aynı derecede zeki doktorlarının bilinmeyen faaliyetleriyle kuşatılmış bir hastanenin gölgelerinde ilerleyen Teddy, soruşturmayı derinleştirdikçe en büyük ve yıkıcı korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacağını hissetmeye başlar. Ve bu adayı asla canlı terk edemeyebileceğini fark eder...
ULTRA HD İZLE
6
Zindan Adası
2013
Detay
Joe, arkadaşına ait olan bir bara gider ve sarhoş olur. Bardan çıkarken sarı şemsiyeli bir kadın görür ve bilincini kaybeder. Sonrasında izole bir otel odasında uyanır.

Çok geçmeden tutsak olduğunu anlar. Onu esir edenler sadece temel hijyen ögelerini ve yavan Çin yemeklerini sağlamaktadır. Ardından televizyondan karısının öldürüldüğünü öğrenir. İntihar etmesi engellendikten sonra geçen 20 yıl boyunca intikamının planlarını yapar.

20 yıl sonra aniden uyuşturulmuş vaziyette, para ve bir cep telefonu ile bir alanda kutu içerisinde uyanır…

Joe, kendisini kaçırıp 20 yıl hapseden kişileri bulmak için and içer. Ancak asıl sorulması gereken soru; neden kaçırıldığı değil, 20 yıl aradan sonra neden serbest bırakıldığıdır…
ULTRA HD İZLE
5
İhtiyar Delikanlı
1999
Detay
Dövüş Kulübünün birinci kuralı: Asla Dövüş Kulübü hakkında konuşma… Dövüş Kulübünün ikinci kuralı: Asla ve asla dövüş kulübü hakkında konuşma…

Jack, hayatın sıradanlığına kapılmış bir sigorta memurudur. Uzun bir süredir 'insomnia' yani uykusuzluk hastalığından şikayetçidir. Kendi psikolojik sıkıntılarından kurtulabilmek adına grup terapilerine katılmaktadır. Terapiler esnasında Marla adında bir kızla tanışır. Bir süre sonra da hayatını değiştirecek olan Tyler Durden ile...

Durden, Jack'in ulaşmak istediği tüm hedeflere ulaşmış olan bir adamdır ve Jack'i asla hakkında konuşulmaması gereken bir organizasyon olan 'Dövüş Kulübü' ile tanıştıracaktır…
ULTRA HD İZLE
4
Dövüş Kulübü
1999
Detay
Sekiz yaşında bir çocuk olan Cole Sear karanlık güçlerin etkisi altındadır. Zaman zaman hayaletler tarafından ziyaret edilen bu çocuk, gölgelerin arasından ortaya çıkıveren hayaletlerle kendi iradesi dışında bağlantılar kurmakta ve bu durumdan çok korkmaktadır.

Kendisinde normal ötesi bir takım güçlerin var olduğunun farkına varan küçük çocuk bunların sebebini anlayamadığı gibi çektiği acıları da çocuk psikoloğu Malcolm Crowe'un dışında hiç kimseye anlatamamaktadır.

Ancak küçük hastasındaki doğaüstü yeteneklerin gerisindeki esrar perdesini aralamaya çalışan psikoloğun çalışmaları ilerledikçe, her ikisinde de bir takım korkutucu ve açıklanamaz gelişmeler başlayacaktır.
ULTRA HD İZLE
3
Altıncı His
1995
Detay
Şoke eden finallerin henüz popüler olmadığı bir dönemde finaliyle izleyicinin ağzını açık bırakan The Usual Suspects, sinemaseverlerin baş tacı ettiği filmlerden…

San Pedro’da bir geminin güvertesinde “Kayzer Söze” olarak tanınan bir adam ile Keaton adlı yaralı biri arasında kısa bir diyalog yaşanır. Keyser, Keaton'ı vurur ve gemi yanar.

FBI ajanı Jack Baer ve gümrük ajanı Dave Kujan, gemide neler olduğunu araştırmak üzere San Pedro'ya gelirler. Sağ kalan iki kişiden biri, Roger Kint ve diğeri hastanelik olmuş bir Macar suçludur. Macar, neredeyse efsanevi bir üne sahip olan Türk mafya lideri Keyser Söze'nin de limanda olduğunu ve onun birçok kişiyi öldürdüğünü iddia eder. Kint ise dokunulmazlık karşılığında olay hakkında uzun bir ifade vermek ister.

Verbal, bölge savcısında ifade verdikten sonra çavuş Jeffrey Rabin'in odasına götürülür. Bütün hikayeyi altı hafta öncesinden başlayarak anlatması istenir…
ULTRA HD İZLE
2
Olağan Şüpheliler
2004
Detay
Filmde son derece sıra dışı bir seri katilin, kurbanlarına yaşamın anlamını ve değerini anlatmak gibi bir takıntısı vardır. Kendilerine ölümcül oyunlar oynayarak hayatta kalma şansı tanımaktadır. İmkan dışı seçimlerde bulunması gereken kurbanlar, ellerinden gelen mücadeleyi verirlerken farkında olmadan yaşamak uğrunda neleri feda edebileceklerine de şahit olmaktadırlar.

Bu katilin son kurbanları Adam ve Dr.Lawrence Gordon’dur. Bu adamlar birbirlerini hiç tanımazlar ama gözlerini açtıklarında aynı odadadırlar. Yerde kanlar içinde başka bir yabancı yatmaktadır. Adam kendini başından vurarak intihar etmiştir.

İpuçlarını kullanarak neler olup bittiğini çözmeye çalışırlar. An itibari ile sekiz saatleri vardır. Bu sürenin sonunda ya içlerinden biri ölecek ya da katil her ikisini de öldürecektir...
ULTRA HD İZLE
1
Testere 1
Yorum Alanı 25 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  AHMETBEY 12 Kasım 2016, Cumartesi
Admin yesil yol filminide bu listeye ekle
Avatar
Üye
  vlygr 26 Kasım 2016, Cumartesi
neden hint filmleri yok denilecek kadar az
Avatar
Ziyaretçi
emin 02 Kasım 2017, Perşembe
bu hint filmi sevdanızı anlamıyorum. sıfır mantıkla çekilen duygusal diye çekilen sahnelerin bile gülünç olduğu ve saçma koreograflı danslarla dolu filmlerden hoşlanıyorsunuz
Avatar
Ziyaretçi
master noxob 09 Kasım 2017, Perşembe
Katılıyorum, ben de bir türlü anlayamadım bunu.
Avatar
Ziyaretçi
Uğur 12 Mayıs 2018, Cumartesi
Bende sana katılıyorum nerede abidik gubidik haraketler var saçma sapan diyaloglar bizim millet orada
Avatar
Ziyaretçi
kadir 29 Mayıs 2018, Salı
3 aptal ’ı izle
Avatar
Ziyaretçi
Talha 19 Ocak 2019, Cumartesi
aynen emin kardeşim. ben de bu pislik hintlileri izleyenleri anlayamıyorum. adamların filmlerinde zerre sinema değeri namına bir şey yok. bizim millet sürekli gereksiz şeyleri övme derdinde.
Avatar
Ziyaretçi
taha 04 Mayıs 2019, Cumartesi
evet hint filmleri genelde abidik gubidik ama şahane filmleri de var en iyi örnek amir khan filmleri var mı böyle türk filmleri hepsi aşk meşk birazda kendimizi eleştirelim.. burda bir tane türk film var mıydı ben hatırlamıyorum
Avatar
Ziyaretçi
disturbed 15 Nisan 2017, Cumartesi
Liste harika elinize sağlık. ’’the best offer’’ da bu listede olmalıydı. tşk.
Avatar
Ziyaretçi
Berat KÖSE 27 Mayıs 2017, Cumartesi
ispanya yapımı ceset adlı filminde olmasını öneriyorum
Avatar
Ziyaretçi
criss 14 Haziran 2017, Çarşamba
Ceset filmi kesinlikle olmalıydı
Avatar
Ziyaretçi
Berat KÖSE 11 Eylül 2017, Pazartesi
evet kesinlikle final ters köşe
Avatar
Ziyaretçi
Hakan 19 Haziran 2017, Pazartesi
Biraz önce Jean-Claude Van Damme ’ ın filmi olan ’ Kill Em All ’ adlı filmi izledim o filminde finali şok edici izleyenler bilir o filmde listede olmalıydı .
Avatar
Ziyaretçi
Cimi Lovsky 23 Haziran 2017, Cuma
Admin, bir kez daha çok güzel bir web sitesi olduğunu belirtmek isterim.
Emeğinize sağlık,
İzlediğim ’’Miss Sloane’’ yi de bu ketegoriler içine alabilirsin
Finali gerçekten ’’ŞOK’’ edici.
Avatar
Ziyaretçi
güli 06 Temmuz 2017, Perşembe
listelere bayildim , süper !
Avatar
Ziyaretçi
tuğna 24 Ekim 2017, Salı
keşke ’’sevgililer günü katliamı’’ da olsaydı sonu tahmin edilemeyecek kadar güzeldi
Avatar
Ziyaretçi
Kaan 07 Kasım 2017, Salı
’’Diğerleri(The Others)’’ filmi de kesinlikle olmalı.
Avatar
Üye
  fatihyazar 19 Kasım 2017, Pazar
ihtiyar delikanlıyı az önce izledim hakikaten final şok ediciydi. liste için teşekkürler
Avatar
Ziyaretçi
Jabbar 14 Aralık 2017, Perşembe
Hayat 2017 Bu listeye kesinlikle girmeli
Avatar
Ziyaretçi
Engin Verel 29 Ocak 2018, Pazartesi
Perfect Stranger (2007) final tam şoktu..
Avatar
Ziyaretçi
immortalcode 13 Nisan 2018, Cuma
contratıempo ıspanyol fılmı tek gecerım....
Avatar
Üye
  akadirag 01 Mart 2019, Cuma
Nicole Kidman’ ın ’’Diğerleri’’ Filmi de bu listede olmalı...
Avatar
Üye
  gkhnsy 02 Ekim 2019, Çarşamba
Adminim Adam Sandler ın Zohan filmini de ekler misin? Ama sansürsüze bak bazı linklerde kesip kırpmışlar...
Avatar
Üye
  Dr_Karaman 30 Kasım 2020, Pazartesi
Hepsini daha önce izlemiştim ama bence testere serisi konacağına Yeşil Yol filmi konsa daha mantıklı olur. Bu arada liste güzel olmuş ama dediğim gibi Yeşil Yol da burada olmalı
Avatar
Ziyaretçi
Güven kurtul 06 Mart 2022, Pazar
İspanyol filmleri El cuerpo (ceset) Contratiempo (görünmeyen misafir) ve 2009 en iyi yabancı film oscarlı El secreto de sus ojos (Gözlerindeki sır) filmlerini de öneririm.