Unutulmaz 35 soygun filmi

Unutulmaz 35 soygun filmi

Banka soygunundan kumarhane soygununa kadar, bugüne kadar çekilmiş en iyi 35 soygun filmi izleorg4.org izleyicileri için geliyor...
2016
Detay
Tarihteki en büyük banka soygunlarından birini, mizahi bir sosla servis eden Aptallar Çetesi; 1997 yılında gerçekleştirilen, Loomis Fargo & Company adlı şirketin sürücülüğünü yapan David Scott Ghannt'ın öyküsünü perdeye taşıyor.

Ghannt ve ekibinin, çaldıkları 17.3 milyon dolar ile birlikte ortadan kayboluşunu anlatan filmin başrollerinde Zach Galifianakis ve Owen Wilson yer alıyor! Filmin yönetmen koltuğundaysa Jared Hess oturuyor.
ULTRA HD İZLE
35
Aptallar Çetesi
2001
Detay
Hapishane kaçkını Joe ve hastalık hastası arkadaşı Terry, banka memurunu geceden rehin alıp, ertesi sabah ona işine kadar eşlik etmek suretiyle, ilginç bir soygun tekniği geliştirmiştir.

Medya onların üzerine odaklanır ve marifetlerini de bir parça abartır, ancak iki kafadarın tek derdi yeterli miktarda parayı toparlayıp Meksika'ya kaçmak, burada özgür ve yasalara saygılı bir hayat sürmektir.

Fakat Kate Wheeler adlı bir ev kadınının arabasıyla Terry'e çarpması, planları değiştirir. Rehin almak zorunda kaldıkları bu kadın, zamanla ikilinin suç dolu serüvenine ortak olur. Kate, bir anlamda aradığı değişikliği bulmuş ve monoton hayatından kurtulmuştur.
ULTRA HD İZLE
34
Haydut
1975
Detay
Birinci sınıf dolandırıcı Sonny ve arkadaşı Sal, Brooklyn Bankası’nı soymaya karar verirler. Bankada yaşanan küçük aksiliklerle sinirleri gerilen ikili, bankada tüm kasaların boş olmasıyla şoka girerler. Bu esnada bankanın çevresini donatan polisler karşısında ne yapacaklarını şaşıran ikili, biraz şaşkınlıktan biraz da mecburiyetten içerideki insanları rehin almak zorunda kalırlar.

Sonrasında gelişen onlarca sürpriz olay karşısında tamamen tepkisiz kalan ikili, kendilerini kısa zaman içerisinde hem suçlu hem de kahraman olarak görme şansına erişirler.

Tüm zamanların en önemli klasiklerinden biri olan Dog Day Afternoon, gerçek bir olaya dair yazılan bir makaleden esin almıştır.
ULTRA HD İZLE
33
Köpeklerin Günü
1992
Detay
Joe Cabot büyük bir elmas mağazasını soymak için, oğlunun da dahil olduğu bir ekip hazırlar. Renk isimlerini kod isim olarak kullanan ekibin adı, "rezervuar köpekleri".

Soygunun planları yapılır. En ince detayları bile gözden geçirilmiştir. Ama soygun planlandığı gibi işlemez. Mağazaya gelindiğinde tuzağa düşerler. Ekibin içinde polis olduğunun farkına varırlar. Kim, kime silahını çekeceğini, kimden şüpeleneceğini, bilemez durumdadır. Silahlar çekilir. Etraf bi anda kan gölüne döner. Soyguncuların bir kısmı bir depoya sığınır. Depo içerisindede bir hesaplaşma vardır.

Rezervuar Köpekleri ya da orijinal adıyla Reservoir Dogs Amerikalı yönetmen Quentin Tarantino'nun ilk filmidir. Tarantino'nun senaryosunuda kendisinin yazdığı film, sinemaya alışılmadık bir tarz getirdi. Bol kanlı şiddet sahneleri, neredeyse hiç bir şey ifade etmeyen diyaloglar, karmaşık anlatım tarzı ile yönetmenin, diğer filmlerinin öncüsü diyebiliriz.
ULTRA HD İZLE
32
Rezervuar Köpekleri
1991
Detay
Los Angeles’ta eski başkanların maskeleriyle banka soygunları yapan bir çete türemiştir. Sörfçülerden şüphelenen FBI, genç bir ajanı onların arasına sokar. Fakat gruba sızan ajan, kısa zamanda karizmatik lider Bodhi’nin etkisine girer.
ULTRA HD İZLE
31
Kırılma Noktası
1992
Detay
Bilgisayar uzmanı Martin Bishop (Robert Redford) aralarında eski bir CIA çalışanı (Sydney Poitier), bir teknoloji uzmanı (Dan Ayroyd), genç bir dahi (River Phoenix) ve kör bir ses uzmanı (David Strathairn) olan bir ekibin başındadır. Bu ekip düzenli olarak şirketlerin güvenlik sistemlerini test etmek için kiralanan bir grup hackerdır.

Ancak bir gün Bishop'un geçmişinden gelen bir devlet görevlisi ona şantaj yapar ve ekibi gizemli bir kara kutuyu çalmaya zorlar. Kara kutuyu ele geçiren ekip, şaşırtıcı bir keşif yapar : Bu alet, dünya üzerindeki her türlü güvenlik sistemini çökertebilmektedir. Ve dünyanın her yerinden birçok karanlık güç, bu kutu için her şeyi göze atmaya hazırdır...
ULTRA HD İZLE
30
Şifreciler
1995
Detay
Sam Rothstein (Robert De Niro), mafyanın milyon dolarlık Las Vegas kolunun başındadır. Mafya, yatırımlarını koruması için, Sam’in yanına çocukluk arkadaşı Nicky Santoro'nu da Las Vegas'a yollar. Sam’in zekası ve Nicky'in kasları ikiliyi Las Vegas'ın zirvesine taşıyacaktır. Taa ki seksi Ginger McKenna (Sharon Stone) şehre gelene kadar...

Ace Rothstein, 1970'lerin Las Vegas'ında bir kumarhane işletmecisidir. İşini korumak için gereken her yola başvuran Ace, işletmesinin bol miktardaki kârının büyük kısmını patronlarıyla paylaşmaktadır. En iyi dostu Nicky Ace'in işletmenin çalışanlarına ve zaman zaman da müşterilere göz kulak olmasına yardım etmeye başlar.

Ace'in amacı gelirini belli bir seviyede tutmak, patronlarla başını belaya sokmamak ve kumarhanesinin güvenilir ve sevilen bir yer olarak kalmasını sağlamaktır, fakat Nicky işletmeye adımını attığı günden itibaren tüm kumar piyasasını eline geçirmeyi ve Vegas'ın kralı olmayı hayal etmektedir. Ace'in azılı bir dolandırıcı ve baştan çıkarıcı bir kadın olan Ginger'a aşık olması ve Nicky'nin uyuşturucular ve alkole düşkünlüğünün artmasıyla ikilinin arasındaki gerginlik daha da artacaktır.
ULTRA HD İZLE
29
Casino
1998
Detay
Florida’daki Glades Cezaevi’nde kalmakta olan Jack Foley, 20 yıllık mesleki kariyerine çok sayıda banka soygunu sığdırmayı başarmış bir mahkumdur. Soygunlarında asla silah kullanmamasıyla tanınan Foley’in icraatları bir çok meslektaşından daha fazladır.

Ancak bir problem vardır. Foley, her soygununda yakalanmakta, bu da genelde araç probleminden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle hep kaybeden durumundaki Foley’in önünde şimdi 30 yıllık bir hapishane hayatı vardır. Ancak bu süreyi tamamlamak gibi bir niyeti olmayan soyguncu, hapisten kaçarak büyük bir iş çevirmeyi planlamaktadır.
ULTRA HD İZLE
28
Aşk ve Para
1999
Detay
Çok yüksek bir değeri olan bir Rembrant tablosu New York’tan çalınır. Tabloyu sigortalayan sigortacı Virgina Baker 24 milyon dolar sigorta bedelini ödemek yerine, bu hırsızlığın ardındaki sır perdesini aralamaya karar verir.

Hırsızlık konusundaki ustalığıyla mevzuyla ilgili bütün şüpheleri kendi üzerine çeken hırsız Robert MacDougal ise davadaki tek şüphelidir. Virginia Baker ise suçun onun tarafından işlendiğini kanıtlamak konusunda kararlıdır.
ULTRA HD İZLE
27
Kurda Tuzak
2008
Detay
Fransa'nın nitelikli dolandırıcılarından Cash, Paris hudutlarındaki ününü aşıp Fransız Riviera'sında büyük bir elmas soygunu gerçekleştirerek şanını yürütmek istemektedir. Katledilen kardeşinin katilini de bularak intikam alma peşindeki Cash’in planlarına dolandırıcılık konusunda uzmanlaşmış madrabaz Maxime ve polis şefi Julia da girince işler sarpa serer.
ULTRA HD İZLE
26
Ca$h
2001
Detay
NYC adlı caz barı işleten Nick Wells, öte yandan son derece yetkin bir hırsızdır. İki farklı hayata sahip olan bu adam, artık hırsızlık işlerini bırakıp tüm zamanını caz kulübüne ayırıp sevgilisiyle evlenmeyi planlamaktadır.

Ancak ortağı Max'ten aldığı teklif son derece cazip gelir. Son kez bir soyguna karışmayı kabul eden Nick Wells, son derece değerli bir antik asayı ele geçirmeye çalışacaktır. Asa, ülkeye illegal yollarla sokulmaya çalışılırken teşhis edilmiş ve gümrük ofisinde koruma altına alınmıştır.

Nick, gümrükte çalışan Jackie Teller ile iş birliği yaparak bu güzide parçayı elde etmeye çalışacaktır. Ancak ortada bir sorun vardır. Birbirlerini ilk kez gören bu iki insan birbirlerine nasıl güvenecektir?
ULTRA HD İZLE
25
Komplo
2011
Detay
Drive; Hollywood'da dublörlük yapan ve keskin araba kullanabildiği için geceleri de soygunlara katılan bir araba sürücüsünün yaşamını merkeze alıyor…

Sürücünün yasa dışı hayatı, güzel komşusu Irene'nin hapisteki kocasına yardım etmeyi kabul etmesiyle daha da tehlikeli bir hale bürünür. Zira bir anda kendisini Los Angeles'ın en tehlikeli adamlarının hedef listesinde bulur. Şimdi hem kendi hayatını, hem Irene ve oğlununkini kurtarmak için yapacağı tek şey en iyi bildiği şekilde sadece araba sürmektir!
ULTRA HD İZLE
24
Sürücü
2000
Detay
Hapisten yeni çıkan Rudy Duncan (Ben Affleck) hapiste mektup arkadaşlığı yoluyla tanıştığı ve rüyalarını süsleyen güzeller güzeli Ashley (Charlize Theron) ile kendine yeni bir yaşam kurmaya karar verir.

Fakat bu mutluluk Ashley'in çılgın kardeşi Gabriel ve onun tehlikeli arkadaşlarının, Rudy'nin geçmişte çalıştığı kumarhaneyi soyma planlarıyla bölünür. Rudy yeni ve temiz bir hayata başlamak isterken onu, suçun içine çeken geçmişi, beklenmedik olaylarla dolu bir fırtınanın tam ortasında sıkıştırıyor.

Ölüm, aşk ve şantajdan oluşmuş bu oyundan kurnazca sıyrılamazsa, onu çok daha büyük tehlikeler beklemektedir.
ULTRA HD İZLE
23
Soygun
2012
Detay
Görevden ihraç edilmiş eski bir polis olan Nick Cassidy (Sam Worthington), Manhattan'da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur. Bir kadının çığlığı üzerine New York Polis Departmanı'ndan görevlendirilen bir ekip olay yerine gelir ve psikolog polis memuru Lydia Anderson (Elizabeth Banks), Nick'i ikna edip indirmesi için görevlendirilir. Bu arada Nick ana caddeye basınla birlikte büyük bir kalabalık toplayıp, ilgi çekmeyi de başarmıştır.

Fakat bu intihar girişimi aslında büyük bir elmas soygununu rahatça gerçekleştirmek için planlanmış bir oyundan ibarettir. Nick, haksızlığa uğrayarak görevden alındığını iddia eder; intikam planı da oldukça kurnazcadır…
ULTRA HD İZLE
22
Gerçeğin Peşinde
1990
Detay
Filmde Henry Hill adında bir gangster; Jimmy Conway ve Tommy De Vito adlı iki arkadaşıyla birlikte bir soyguna kalkışır. Gözleri daha yukarda olan iki arkadaşı soyguna katılan diğerlerini öldürür ve mafya içinde yükselmeye başlarlar. Bu durum Henry’i olumsuz etkilemiştir ve bu konuda birşeyler yapması gerekmektedir.

Büyük usta Martin Scorsese’nin başyapıtlarından biri olan Sıkı Dostlar, 1991 yılında 6 dalda Oscar’a aday gösterilmiş, en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Joe Pesci’ye ödül kazandırmıştır. Bu film gerçek bir hikayeden alınmıştır...
ULTRA HD İZLE
21
Sıkı Dostlar
2016
Detay
Marauders filminde; soygun cinayetlerinin arkasındaki daha derin amaçları açığa çıkaran, intihara meyilli bir FBI ajanı tarafından kovalanan bir grup üst düzey banka soyguncusunun hikayesini ele alınıyor...
ULTRA HD İZLE
20
Yağmacılar
2000
Detay
Angelina Jolie'ye büyük prodüksiyonların kapılarını açan ve Nicolas Cage'e de ün katan eski bir yapım 60 Saniye. Filmin konusu ise şöyle:

Memphis (Nicolas Cage) eski bir oto faresidir. İşinde o kadar profesyoneldir ki, marka ve modeli ne olursa olsun 60 saniye içinde bir aracı çalabilme yeteniğine sahiptir. Ama yıllar içinde suç dünyasından uzaklaşmış sakin bir hayat sürmektedir.

Fakat kardeşini rehin alan mafya, ondan 48 saat içinde tam 50 araba getirmesini ister. Aksi takdirde kardeşi ölecektir. Memphis eski takım arkadaşlarını toplar ve operasyona başlar. Tam 49 araba çalar. 50. araba ise 67 model Shelby Mustang GT 500'dür. Bunun için kendisine Sara Wayland (Angelina Jolie) yardım edecektir…

2000 yapımı Gone in Sixty Seconds, Hızlı ve Öfkeli serisini sevenlerin izlemesi gereken filmlerden biridir.
ULTRA HD İZLE
19
60 Saniye
2005
Detay
Dedektif Quentin Conners (Jason Statham), bir rehine kurtarma operasyonunda kaza ile bir rehineyi vurduğu için açığa alınır.

Aradan aylar geçer ve bu kez şehrin en büyük bankası soyulma girişimiyle karşı karşıya kalır. Bir grup yüzleri maskeli teröristler bir bankaya girerler. Herkesi rehin alırlar. Emniyet hemen bankanın etrafını kuşatır ve pazarlıkar başlar. Teröristlerin lideri pazarlığa yanaşmaz. Çünkü sadece tek bir polisle görüşebileceğini ve onun olay yerine gelmesini ister. O polis açığa alınan Quentin Conners'ın ta kendisidir.

Quentin'e derhal rozeti iade edilir ve göreve çağrılır. Olay yerine gelen Quentin, teröristlerle pazarlıklara başlar. Fakat olay yerindeki bir başka dedektif operasyon kararı alır ve özel tim içeri girer. Çıkan arbedede teröristler kaçmayı başarır.

Ancak ne var ki, teröristler bankadan hiçbir şey çalmamışlardır. Peki neden? Bankaya kredili mevduat hesabı açmaya gelmediklerine göre bir planları olmalı…

Zekice kurgulanmış bir senayo ve finalde parçaları birleşen yapbozlar… Bu türde beyin yakan bir film arıyorsanız, Chaos filmini izlemelisiniz…
ULTRA HD İZLE
18
Kaos
2007
Detay
Demi Moore'un kocasından ayrılıp depresyona girmeden önce mutlu zamanlarında oynadığı bir film Flawless…

Laura Quinn rolündeki efsanevi aktrist Demi Moore, bir mücevher firması olan London Diamond Corporation şirketinin başarılı yöneticilerinden biri olarak sahnede boy gösterecektir. Ancak bireysel kariyerinin gidişatı pek mutluluk verici değildir ve Quinn bir hayli kaygılıdır. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Laura’ya hiç ummadığı biri, alt sınıflardan, şirketin hizmetlisi Hobbs tarafından sıradışı bir teklif gelecektir.

Yıllardır gece bekçiliği yapan ve şirketin nasıl işlediğini bilmekte olan Hobbs, Quinn'i etkilemeyi başarır ve ona kendi soygun planından bahseder. Uzun zamandır planladığı bu soygun için artık yalnız değildir. Bir beyaz yakalı ile mavi yakalı işçinin koalisyonu acaba başarıya ulaşabilecek midir?
ULTRA HD İZLE
17
Kusursuz
2011
Detay
Jim Carrey'i bir kenara bırakalım. En iyi komedyen kim diye sorsak ne dersiniz? Ya Ben Stiller ya da Eddie Murphy dersiniz. Peki ya bu iki isim aynı filmde rol alır, kendilerine de -yukarıdaki resimde de gördüğünüz- güzel Tea Leoni eşlik ederse? İşte o zaman ortaya harika bir komedi çıkar.

Salt aksiyon sizi gerdiyse ve aksiyonun yanısıra mizahta olsun diyorsanız Kule Soygunu'nu izlemelisiniz. Ailecek izleyebileceğiniz bu filmi; X-Men Son Direniş, Herkül: Özgürlük Savaşçısı ve Bitirim İkili serisinin yönetmeni, Patrondan Kurtulma Sanatı'nın yapımcılarından Brett Ratner yönetiyor.

Josh (Ben Stiller) New York'un en büyük rezidansının yöneticisidir. Kuledeki tüm personelden o sorumludur. Josh ve arkadaşları maaşlarını kulenin patronu Arthur Shaw'a emanet eder. Shaw'ı bir Wall Street kurdu olarak görmektedirler ve 1 koyup 3 alacaklarını düşünürler. Fakat pek öyle olmaz. Daha çok 3'ün 1'ini alırlar. Zira Shaw hepsini dolandırmıştır. Üstelik arkası sağlam olduğu için sadece ev hapsi ile paçayı kurtarmıştır.

Josh ve arkadaşları intikam için kuleyi soymaya karar verirler. Fakat hiçbir soygun deneyimi olmayan kahramanlarımız bu işlerde usta birinden yardım almak isterler. Bu isim tabiki hapisten yeni çıkmış yankesici Slide'dır (Eddie Murphy). Slide onları eğitmek için bir alışveriş merkezine götürür ve pahalı birşeyler çalmalırını ister. Ve kahkaha tufanı başlar…

Tabiki kahramanlarımızın şüpheli hareketleri, Shaw'ın peşinde olan güzel FBI ajanı Claire'in (Tea Leoni) gözünden kaçmaz. Josh, Claire'den hoşlanmaya başlasa da, onu atlatıp soygunu gerçekleştirmek istemektedir…
ULTRA HD İZLE
16
Kule Soygunu
2016
Detay
Atlanta'da yaşayan Michael Atwood (Chiwetel Ejiofor) pis işlere bulaşmış bir adamdır. 2 arkadaşı ve ayarladıkları 2 polisle birlikte, bir bankada çok önemli bilgiler içeren bir kasayı çalarlar. Bu kasadaki bilgiler sayesinde bir Rus mafya liderinin hapse düşmesine engel olurlar, ancak paralarını alamadan mafya liderinin eşi İrina onlara bir başka görev verir, bunu başaramazlarsa sadece parayı değil hayatlarını da kaybedeceklerdir.

Ve bu zor görevi başarabilmenin tek yolu, bir polisin öldüğünü bildiren "Kod 999" çağrısında bulunmalarıdır, böylece şehrin tarihinin en büyük soygununa imza atabileceklerdir. Ancak planlar istendiği gibi gitmeyince olaylar kontrolden çıkar…
ULTRA HD İZLE
15
Kod 999
2009
Detay
Keith Ripley (Morgan Freeman) hırsızların kurallarına uygun olarak yaşayan usta bir soyguncudur: İşini yap, ortağının arkasını kolla, asla teslim olma, polisle işbirliği yapma. Ripley'in önceki ortağı bu kurallara uymamış ve bunu hayatı ile ödemiştir.

Jack Gabriel (Antonio Banderas) ise, New York sokaklarında hırsızlığı ustalıkla yapan yakışıklı bir adamdır. Ripley; kendisinin de peşinde olduğu bir mücevher satıcısının; Jack tarafından soyuluşuna tanık olur.

Ripley planladığı asıl büyük soygun için aradığı ortağı bulmuştur. Silahlı korumalar, kilitli kasalar ve parmak izi ile açılan kapılar ardında korunan bu servet ile Ripley, hem eski ortağının Rus mafyasına borçlarını ödeyecek hem de vaftiz kızı Alex'in hayatını kurtaracaktır. Bu arada Alex ile Jack arasında Ripley'nin tüm karşı çıkışlarına karşın bir yakınlaşma doğacaktır.

Büyük soygun günü geldiğinde ise iki hırsız ustalıkla kale gibi korunan binaya girmeyi başarır. Ancak bir sorun vardır. Birisi hırsızların kuralını bozmuştur.
ULTRA HD İZLE
14
Son Oyun
2009
Detay
John Dillinger (Johnny Depp) ve çetesi büyük banka ve iş yerlerini hedef alıp, halkı taciz etmemeleriyle tanınıp, halk arasında sevgi ve itibar kazanmıştır. Üstelik liderlerinin kıvrak zekası her seferinde FBI’ın elinden kaçmalarına yardımcı olmaktadır.

Dillinger bir halk kahramanı statüsüne yükseldikçe FBI’ın başı J. Edgar Hoover’ın onu durdurma konusundaki hırsı artar. Davaya FBI’ın bir numaralı ajanı Melvin Purvis’i (Christian Bale) atar, ve iki sıradışı adam arasında ölümcül bir kedi – fare oyunu başlar…
ULTRA HD İZLE
13
Halk Düşmanları
2010
Detay
Defalarca Oscar kazanan aktör Ben Affleck'in hem yazıp, hem yönettiği ve üstelik başrolde de oynadığı Hırsızlar Şehri, hem aksiyon hem romantik bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Doug (Ben Affleck) arkadaşı Jem (Jeremy Renner) ile birlikte banka işindedir. (Banka işindedir derken banka soyguncusu demek istiyoruz. Gişe memuru olacak hali yok adamın). Bir gün büyük bir banka soygunu gerçekleştirirler ve Claire adında bir bayan gişe memurunu rehin alırlar. Doug kızı bankadan kaçırdıktan bir süre sonra serbest bırakır.

Fakat ne var ki kıza aşık olmuştur. Zamanla kızla yakınlaşmaya başlar. Fakat soygun esnasında yüzünde maske olduğu için, kız bunun gerçek kimliğini bilmemektedir. Ve günün birinde Doug bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Ya hayatının kadınına ya da en iyi arkadaşına ihanet etmek zorundadır…

2010 yapımı The Town isimli filmde, Ben Affleck'e Britanyalı güzel Rebecca Hall eşlik ederken yardımcı rollerde Blake Lively ve Jeremy Ranner yer alıyor. Ayrıca Jeremy Renner'ın bu filmdeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar adaylığı bulunuyor.
ULTRA HD İZLE
12
Hırsızlar Şehri
2015
Detay
Heist filmi; bir babanın hasta olan kızını hayatta tutabilmek için, yüksek mebla da sağlık giderleri faturasını karşılayabilmek için, yakın bir arkadaşıyla Pope isimli mafyanın kumarhanelerini soyup kaçarken işlerin karışmasıyla Bus 657 belediye otobüsünü rehin almalarıyla işlerin iyiden iyiye çıkmaza girmesini konu edinmiştir…
ULTRA HD İZLE
11
Soygun
2015
Detay
Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğunda oturduğu casusluk filmi, 1960'lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçiyor.

Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB için çalışan Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır.

Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır. 1960'lı yılların popüler dizisinden uyarlanan filmin başrollerini Henry Cavill ile Armie Hammer paylaşıyor…
ULTRA HD İZLE
10
Kod Adı: U.N.C.L.E.
2013
Detay
Sanat eserleri konusunda uzman olan Simon tanınmış bir müzayede müdürüdür. Franck adındaki bir gangster ile birlikte milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılır.

Olay esnasında oluşan kargaşada başına korkunç bir darbe alır ve uyandığında tabloyu nereye sakladığı konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ne tehditler ne de işkenceler onun hafızasını geri getirmeyecektir.

Bunun üzerine Franck, Elizabeth isimli bir hipnoz uzmanını tutar. Böylece Simon'un beyninin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır. Seans ilerledikçe geçmişine dönen Simon için geçmişteki tutkularının canlanlanma zamanıdır.

Filmin yönetmenliğini 5 Oscar ödüllü Slumdog Millionaire filmine imza atan Danny Boyle yaparken; başrollerini James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel oynuyor.
ULTRA HD İZLE
9
Trans
1995
Detay
Halk Düşmanları, Köstebek, Tetikçinin Gecesi gibi ödüllü filmerin yönetmeni Michael Mann'ın yönettiği Büyük Hesaplaşma (orj. adı: Heat), Al Pacino ve Robert De Niro gibi iki büyük ustayı birlikte izleyebileceğiniz tek filmdir. 95 senesinde bile yaklaşık 200 milyon dolar hasılat yaparak büyük ses getiren Heat, çatışma sahneleri ile uzun yıllar konuşuldu. Filmin konusuna gelince…

Neil McCauley (Robert De Niro) büyük bir suç şebekesi lideridir. İki arkadaşıyla birlikte büyük bir banka soygunu planlamaktadırlar. Fakat ünlü polis dedektifi Lt. Vincent Hanna (Al Pacino) yıllardır bu ekibin peşindedir. Vincent ve Neil sadece iki kez karşı karşıya gelirler. Birinde oturup güzel güzel kahve içerler. (Ki efsane bir sahnedir. Bu sahnedeki replikler unutulmaz). İkincsinde ise, biri diğerini öldürmek zorundadır.
Not: Filmdeki efsane çatışma sahnesi tamamen gerçektir. Bu sahne Los Angeles'ın en büyük caddesi trafiğe kapatılarak çekilmiştir.
ULTRA HD İZLE
8
Büyük Hesaplaşma
2006
Detay
Bütçesinin yaklaşık 6 katı hasılat yaparak bir rekora imza atan İnside Man (İçerideki Adam), akıllara durgunluk veren senaryosuyla uzun yıllar konuşuldu.

Denzel Washington, Jodie Foster ve Clive Owen gibi Hollywood starlarının oynadığı film, akıl oyunlarıyla dolu bir soygun girişimini konu alıyor…

Bir bankaya boyacı kılığında giren soyguncular çok geçmeden personeli rehin alırlar. Olay yerine gelen dedektif Keith Frazier (Denzel Washington), soyguncularla pazarlıklara başlar. Fakat bu sıradan bir soygun değildir ve soyguncuların başka planları vardır...
ULTRA HD İZLE
7
İçerideki Adam
2008
Detay
"Banka işi" gerçek bir olaydan esinlenerek sinemaya aktarılan başarılı yapımlardan. 35 yılı aşkın bir zaman önce Londra'da meydana gelen olağanüstü bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygunun hikayesinden uyarlanan bu heyecan dolu gerilim filmi; entrika, gizem, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir suç filmidir. Yapımcıları tarafından cinayet, seks ve yolsuzluğun hikayesi diye tanımlanan bu film, alanında oldukça iddialı yapımlardan.

Eylül 1971'de, hırsızlar Londra'daki Baker Street'te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak girdiler ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmaladılar. Çalınanların hiçbiri bulunamadı. Kimse tutuklanmadı. Soygun sadece birkaç gün manşetlerde kaldı ve sonra Birleşik Krallık hükümetinin basına 'D Uyarısı' yaparak susturmasıyla ortadan kalktı.

Bu film, o kutularda neyin saklı olduğunu ortaya çıkarıyor. Hikaye, kraliyet ailesiyle bağlantıları olan cinayet, yolsuzluk ve seks skandalını kapsıyor. Bu, olaya karışan en masum kişilerin hırsızlar olduğu bir hikaye. Politikacıların ahlaksızlık dolu belgeleri ortaya çıkmasın diye hükümetin hırsızlar ile perde arkasında gizemli görüşmeler yapması ve tüm bu serüvene kan bulaşması filmin çekiciliğini arttırıyor…
ULTRA HD İZLE
6
Banka İşi
2003
Detay
Listemizin beşinci sırasında başrollerde Jason Statham, Mark Wahlberg, Charlize Theron ve Edward Norton gibi Oscar ödüllü oyuncuların yer aldığı The Italian Job yer alıyor. 111 dakika sürecek olan bu macerada kahramanlarımız altın soygunu yapmayı planlıyor.

Konusuyla Ocean's Eleven serisine benzeyen İtalyan İşi, her biri kendi alanından uzman soyguncuların büyük bir mücevher hırsızlığı için bir araya gelmesini anlatıyor. Biri kasa ve kilit uzmanı, biri araç kullanma konusunda uzman, kimi dahi sayılabilecek bir bilgisayar programcısı, biri bombalar ve patlayıcılar konusunda uzman...Hepsi birlikte birleşince ortaya ülkenin en büyük soygun çetesi çıkıyor. Haliyle de ülkenin en büyük soygununu gerçekleştiriyorlar.

Bilgisyar uzmanı olan Lyle, şehirdeki tüm trafik ışıklarını kontrol edebiliyor. Muazzam bir trafik sıkıştığı yataran ekip, özel olarak tasarladıkları mini cooperlar ile yaya kaldırımını kullanarak kaçmaya çalışıyor. Trafik kilitlendiği için poliste peşlerine takılamıyor…
ULTRA HD İZLE
5
İtalyan İşi
2013
Detay
75 milyon olarak bütçe ile çekilip, 308 milyon dolar hasılat yapmayı başaran Sihirbazlar Çetesi (orj. adı: Now You See Me), soygun filmi denince akla ilk gelen filmlerden biridir. Kadrosunda Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg ve Woody Harrelson gibi ünlü isimlerin rol aldığı film, bir grup çılgın sihirbazın askiyon dolu bir soygun öyküsünü konu alıyor.

Ülkenin en iyi dört sihirbazı J. Daniel, Merritt, Henley ve Jack büyük bir gösteri için bir araya geliyor. Fakat bu sadece bir sihirbazlık gösterisi değil, tarihin en büyük banka soygununun bir parçasıdır.

Ekibimiz onbinlerce kilometre uzaktan, hiç gitmedikleri bir bankayı soyuyorlar. Üstelik bankayı soydukarını açıklamaktan da çekinmiyorlar. Fakat ortada bir delil olmadığı için FBI hiçbir şey yapamıyor. FBI'in en iyi ajanı Dylan ve güzel ortağı Alma, kahramanlarımızın binlerce izleyicinin gözü önünde gösteri yaparken, aynı anda Fransa'daki bir bankayı nasıl soydukarını çözmeye çalışıyor.

Bir yandan da artık eski şöhreti kalmayan eski sihirbaz Thaddeus, kahramanlarımızın bir açığını bulmaya çalışıyor…

Unutmayın; sihirbazlığın ilk kuralı: Odadaki en zeki kişi sen ol...
ULTRA HD İZLE
4
Sihirbazlar Çetesi 1
2007
Detay
Artık tanıdığımız ve sevilen ekip iş başında. Danny Ocean takımı ile birlikte yine macera peşinde.

Tanınan en belirgin soyguncu çetelerinden biri haline gelen bu takım şimdi kendilerine ait kumarhanenin içinde yer alacak maceralar ile buluşacaktır. Soygun devam ederken artık kendi kumarhanelerini de kollamak zorundadırlar. Takımdan olan Rueben Tishkoff, gaddar kumarhaneci Willie Banks’ten yana sağlam bir kazık yemiştir. İntikam zamanıdır ve gündemde muhtelemen takımın hazırlanması gereken en büyük soygun olacaktır.

Oyuncu kadrosunda Al Pacino’yu da görmek ayrı bir keyif sunuyor…
ULTRA HD İZLE
3
Ocean’s Thirteen
2004
Detay
Bugüne kadar gelmiş geçmiş en iddialı soygunlardan birini gerçekleştirerek Las Vegas’ta üç kumarhaneyi birden soyan Danny Ocean’ın çetesi bir kez daha iş başında…

Şimdi tamamlamaları gereken yeni bir iş var. Ellerine geçen paranın yeterince tadını çıkartacaklarını sanırlarken birilerinin başka planları vardır. Terry Benedict, onlar yüzünden parasını kaybettiğinden beri burnundan solumakta ve parasını halen geri istemektedir. Çetemiz, şimdi harcadıkları tüm parayı ya yeniden elde edecekler ya da hapsi boylamak zorunda kalacaklardır.

Fakat bu kadar parayı nasıl yeniden kazanacaklar? Elbette ki başka bir muhteşem plan ile! Yönetmen Steven Soderbergh bu yeni seride ajan rolü ile Catherine Zeta-Jones’u da filme dahil etmiş…
ULTRA HD İZLE
2
Ocean’s Twelve
2001
Detay
Oscar ödüllü yönetmen Steven Soderbergh'in yönettiği Ocean's Eleven, soygun filmlerinin atası olarak kabul edilir. Gerek senaryosuyla gerek zengin oyuncu kadrosuyla sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir filmdir. George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Julia Roberts, Andy Garica ve Ben Affleck'in kardeşi Casey Affleck gibi Oscar ödüllü yıldızların başrollerde oynadığı Ocean's Eleven, 85 milyon dolar gibi bir bütçeyle çekilmesine karşın, tam 183 milyon dolar hasılat yaparak efsane bir film olmayı başardı. Film o kadar beğenildi ki, Ocean's Twelve ve Ocean's Thirteen adlarında iki tane devam filmi çekildi. Filmin konusuna gelecek olursak…

Danny Ocean (George Clooney) hapisten yeni çıkmış bir eski soyguncudur. Ancak rahat durmaya niyeti yoktur. Çünkü eski karısı Tess, Ocean hapisteyken Terry Benedict isimli ülkenin en büyük kumarhanecisi ile birlikte olmaya başlar. Bu yüzden Ocean, başta Rusty Ryan (Brad Pitt) olmak üzere, eski ekip arkadaşlarını toplar ve 11 kişilik bir soygun çetesi kurar. Çetenin hedefi Terry Benedict'in sahibi olduğu Las Vegas'ın en büyük üç kumarhanesini aynı anda soymaktır.

Fakat bu kumarhaneler bankalardan bile çok daha güvenli kalelerdir. Tarih boyunca böyle bir soygunu sadece üç kişi deneyebilmiş, ve bu üç kişiden sadece biri kapının dışına kadar çıkabilmeyi başarmıştır. Diğer ikisi kapıya dahi ulaşamadan vurularak etkisiz hale getirilmiştir.

İşte böyle güvenli bir kumarhaneyi soymak için dahiyane bir plan gereklidir ve Ocean ekibi çoktan plan yapmıştır. Şimdi harekete geçme zamanıdır, o kumarhane soyulmalıdır… İmkansız diye bir şey yoktur...
ULTRA HD İZLE
1
Ocean’s Eleven
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
hamza 09 Şubat 2017, Perşembe
denzel washington, ben affect, brad pitt, gerisi umrumda degil admin bu listedeki diger filmleri sevmedim. bi de admin ultra hd demiştin normal olarak 480p kalitesinde bilgine. eskiden +18 kategorisindeki yeni filmler 1080p idi kalitesi çok iyidi ama acayip donuyodu. o kalitede part part yükler misin. gerçek 1080p, part part başka bişi istemiyoruz adminn. part part olmazsa ok.ru çok kasıyor, netim hızlı donuo.
Avatar
Üye
  AENMaster 27 Haziran 2019, Perşembe
Sadece bir kaç tanesini izlemedim hepsi çok güzel filmler...
Size tavsiyem eğer izlemediyseniz Ocean’s serisini kesinlikle izleyin.