Şeytan Tohumu

-

The Possession

Şeytan Tohumu
SİTE PUANI : 7.5
Şeytan Tohumu 7.5 / 10 13 kullanıcı oyu.
  • Süre: 92 Dk.
  • Vizyon: 2012
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 16847
  • Favori: 4
  • İMDB: 5.9
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Gerçek bir olaydan esinlenilen filmde, bir ailenin başından geçenler anlatılmaktadır. Bir süre önce boşanmış olan basketbol koçu Clyde ile takı tasarımı yapan Stephanie aralarında ufak çaplı sürtüşmeler yaşarlarken, kızları Emily ve Hannah ayrı yaşayan ebeveynleri yüzünden sıkıntı çekmektedirler. Küçük Emily babasını çok sevmektedir ve ailesinin tekrar bir araya gelmesini ümit etmektedir.

Clyde, hafta sonunu birlikte geçirmek üzere kızlarını yanına alır. Yolda karşılaştıkları, eski eşyaların satışının yapıldığı bir evde dururlar. Ev sahibi yaşlı bayan kısa süre önce trajik bir kaza geçirmiştir. Çeşitli antikaların olduğu satışta; Emily siyah ve ahşap oymalı bir kutuyu gözüne kestirir. Kısa zaman sonra da kutuya olan ilgisi ve yakınlığı giderek artmaya başlar. Yanından ayırmayı hiç istemediği kutuya bir arkadaş edasıyla bağlanır.

Bununla birlikte Emily'nin davranışlarında da fark edilir bir değişme yaşanacaktır. Ardı arkası kesilmeyen bir dizi tuhaf olaylar meydana gelecektir.

Kızının içine düştüğü bu duruma bir çare arayan Clyde, modern tıbbın derman olamaması üzerine, Musevi din adamlarından yardım almak için yola koyulur. Fakat aldığı cevap, onu bir hayli sarsacaktır. Nitekim bazı kapalı kutuların hiç açılmaması gerekir…
 Tür: Gerilim, Korku
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
seda 27 Eylül 2016, Salı
güzel film. İzlenebilir...
Avatar
Üye
  lusefer_34 03 Aralık 2016, Cumartesi
arkadaş katolikler ve yahudi işbirliği gibi bu film
Avatar
Üye
  selvercc 03 Ağustos 2017, Perşembe
film acilmiyor admin
Avatar
Ziyaretçi
Wlerian 13 Şubat 2018, Salı
Film gayet güzel korku filmi sevenlere tavsiye bide filmin gerçek olaydan esinlenmiş olması farklı bir korku katıyo.
İzleorg çok teşekkürler hem izleyip hemde filmi indirme imkanı sundugunuz için