Tepenin Gözleri 1

-

The Hills Have Eyes

Tepenin Gözleri 1
SİTE PUANI : 8.0
Tepenin Gözleri 1 8.0 / 10 43 kullanıcı oyu.
 • Süre: 107 Dk.
 • Vizyon: 2006
 • Ülke: ABD
 • İzlenme: 38110
 • Favori: 6
 • İMDB: 6.4
 • Kalite: 1080P
 • Dublaj
Her şey klasik bir aile tatili ile başladı... Cleveland'ly bir polis dedektifi olan Carter ve eşi Ethel'in evlilik yıldönümleridir. Bunu kutlamak için tüm aile birlikte California'ya gitmeye karar verirler. Böylece tüm aile uzun yolculuğun tadını çıkaracak ve birlikte olacaktır.

Fakat hiç kimse bu toplu yolculuktan çok da fazla hoşnut değildir... Büyük kızları Lynn, yeni doğmuş bebeği için bu uzun yolculuktan dolayı endişe duymaktadır. Kocası Doug ise sevgili kayınpederi ile arasındaki anlaşmazlıklardan memnun değildir. Küçük kızları Brenda arkadaşlarını bir aile gezisi için geride bırakmış olmaktan mutsuzdur. Bobby ise ailenin iki Alman Kurdu köpeği ile herşeyden daha çok ilgilidir... Hep birlikte bir karavan ile batıya yönelen bu kalabalık aile onları nelerin beklediğinden habersizdir.

Carter planladığı bu aile gezisini gerçekleştirmekten hoşnutken, başlarına gelen beklenmedik bir kaza ile kendilerini ıssız, sessiz ve medeni dünyadan uzak bir çölün ortasında, kavurucu güneşin altında yalnız bulurlar... Fakat kısa bir süre sonra aslında zannettikleri kadar yalnız olmadıklarını anlayacaklardır.

Bulundakları çöl bir zamanlar Amerikan Hükümeti'nin var olan madenleri ve çalışanları hiçe sayarak nükleer denemeler yaptığı boş arazinin tam ortasıdır. Bu nükleer denemelerden hayatta kalanlar ise herkesin terk ettiği, kana susamış, aç mutantlardır.

Vahşetin en derinine düşen Carter ailesi hayatta kalabilmek için birbirlerine sıkı sıkıya sarılmalılardır... Fakat gerçekte ise şanslı olan ilk ölendir…
 Tür: Gerilim, Korku
 1. 2007
  İlk filminde çölün ortasında bir ailenin yaşam savaşını konu alan Tepenin Gözleri serisi, bu kez bir grup askerin zombilerle mücadelesini anlatacak...Carter ailesinin başına...
  ULTRA HD İZLE
  • Gerilim, Korku
  Tepenin Gözleri 2
 1. Tepenin Gözleri 1
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Dünyalı 02 Mart 2022, Çarşamba
midem kalktı bu ne laaayn...
Avatar
Üye
  Deadpool8 14 Şubat 2023, Salı
Bu filmde emeği geçen herkesin midesi yok herhalde