Unutulmaz Titanlar

-

Remember The Titans

Unutulmaz Titanlar
SİTE PUANI : 8.0
Unutulmaz Titanlar 8.0 / 10 17 kullanıcı oyu.
  • Süre: 120 Dk.
  • Vizyon: 2000
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 13991
  • Favori: 2
  • İMDB: 7.7
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
1971 yılı Virginia eyaletinin Alexandria kenti... Lise futbolu, yöre halkının herşeyidir. Eyalet yetkililerinin kararıyla siyahlarla beyazların lisesi birleştirilince, bu büyük futbol sevgisinin bir testten geçmesi kaçınılmaz hale gelir. Çünkü siyahlar ve beyazlardan karma yapılarak kurulan T.C. Williams High Titans takımının başına siyah koç Herman Boone ( Denzel Washington ) getirilmiş, takımın eski koçu Bill Yoast ise ( Will Patton ) onun yardımcılığına verilmiştir.

Titanların başına Boone'un getirilmesi riskli bir durum olsa da, Boone ve Yoast, birbirlerinde futbolun ötesinde ortak noktalar bularak birlikte çalışmayı öğrenirler. İkisi de onurlu, sağlam ve çalışma prensiplerine bağlı olan Boone ve Yoast, çok farklı altyapılardan geliyor olsalar da, birbirlerine öfke duyan siyah ve beyaz öğrencilerden oluşan takımı sürekli kazanan bir ekip yapmakla kalmayıp, takımın elemanlarını sorumlu ve özenli gençler haline getirmek için rehberlik ederler.

Onların birlikte çalışma kararını, yöre halkının tutuculuğu ve hoşgörüsüzlüğü bile engelleyemeyecektir. Zirveye yükselme istekleri ve spora duydukları büyük sevgi, ömür boyu sürecek dostluklarının başlangıcını oluşturur. Bugün tarihe bakıldığında onların isminin hatırlanmıyorsa, bunun sebebi Virginia halkının sadece takımın başarısını hatırlayıp 'Unutulmaz Titanlar' demesidir.
 Tür: Biyografi, Dram
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
can kan 03 Mayıs 2016, Salı
tüm videolarınızda ses düşüklüğü var neden düzeltilmiyor
Avatar
Ziyaretçi
Admin 03 Mayıs 2016, Salı
Tüm filmlerde çok sadece çok eski filmlerde ses seviyesi düşük olaibliyor. O da o zamanın teknolojiden ötürü. Yeni filmlerin hepsinde 6 kanal ses mevcut.
Avatar
Üye
  BihruzBey 28 Temmuz 2018, Cumartesi
Güzel bir spor başarı hikâyesi. Filmdeki ırkçılığın hâlâ olması da üzücü.
...Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar. ..
Avatar
Ziyaretçi
h kon 23 Aralık 2021, Perşembe
Tek kelimeyle harika bir film. Başlaması ve bitmesi bir oluyor. Gerçek bir başarı öyküsü. Denzel in her filmi güzel.