Venedik Taciri

-

Merchant Of Venice

Venedik Taciri
SİTE PUANI : 7.5
Venedik Taciri 7.5 / 10 10 kullanıcı oyu.
  • Süre: 138 Dk.
  • Vizyon: 2004
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 20388
  • Favori: 1
  • İMDB: 7.1
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Venedik, 1700 civarları. Aşk kokan bir yerdeyiz. Genç Bassanio, çok güzel bir kadın olan Portia’nın kalbini çalabilmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Bir yolculuğa çıkması gerekir bunun için ve de elbette para bulmak zorundadır. Destek istemek üzere tacir bir arkadaşı olan Antonio’ya baş vurur. Onun da durumu zordadır ama yine de kesinlikle yardıma hazırdır.

Bu sebeple de Yahudi tefeci Shylock’a gider. Tefeci, kendisinden nefret etmektedir ve intikam için iyi bir fırsat elde ettiğini düşünür. Faiz almadan borç verecektir ama parayı geri alamadığı her gün için Antonio’nun etinden bir parça alacaktır. Anlaşmayı böyle yapar. Shakespeare söz konusu olunca fazla söze hacet yok…
 Tür: Dram, Romantik
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
reyyan 22 Şubat 2016, Pazartesi
çok şiirsel bir filmdi.. herkes izlemeli
Avatar
Ziyaretçi
Rauf 02 Haziran 2016, Perşembe
Başlarda çok sevmiştim filmi. Ta ki sonlarına doğru saçmalayana kadar...
Avatar
Ziyaretçi
emekli 07 Ekim 2016, Cuma
bu güzel sitenin değerli yöneticisi genç dostum. (yaşım 63) al pacino en sevdiğim aktörlerden olduğu için filmlerini arşiv yapıyordum. sitenizdeki bu filmi indirdim fakat istediğim görüntü kalitesine uygun olmadığından rarbg sitesinin 1080p bluray kaliteli 2,5 GB boyuntundaki filmi torent olarak indirdim. size tavsiyem bu güzel siteye sizde rarbg sitesinin filmini indirip openload olarak yüklerseniz gerçekten birçok izleyiciniz memnun kalacaktır. teşekkürler. bütün filmlerinizi openload olarak yükleyebilirseniz film boyutları ok.ru ya göre yarı yarıya azalacaktır.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 07 Ekim 2016, Cuma
Merhaba emekli bey amca,

Yeni çıkan filmleri zaten rargb'den ripliyoruz. Filmlerin bitrate'i 2500'ün altına düşmüyor. Ama eski filmlerde o kadar titiz çalışmamıyoruz, haklsıınız.

Yalnız Openload'da bir sıkıntı var. OL filmin boyutunu küçültüyor ama kalitesini de küçültüyor. Yani rarbg'den indirdiğim filmi OL'a upload etsem sen yine rarbg kalitesi alamazsın.

1080p filmleri Google videoya yüklüyoruz. Kalite kaybı neredeyse sıfır. Üstelik net hızınız 4 mbit ve üzerindeyse kesinlikle donma takılmada yapmıyor.
Avatar
Üye
  carl 08 Mayıs 2022, Pazar
bu film okullarda bir oyuncunun nasıl oynaması gerektiğini gösteren örnek bir film. dönemsel hava o kadar iyi aktarılmış ki , kostümler , diyologlar ve hiyerarşi müthiş bir şekilde işlenmiş.